Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy telt a napod? Részletezd...

Hogy telt a napod? Részletezd ameddig csak jól esik

Figyelt kérdés
Részletezd ameddig csak jól esik :P Ha reggel olvasod, akkor meséld el a tegnapod :D
2009. ápr. 20. 20:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Felkeltem délután kettőkor. Neteztem, elmentem hajat mosni, megint neteztem, játszottam a kutyámmal, neteztem, néztem ki a fejemből, neteztem, vacsoráztam, és megint netezek... Kellett volna tanulnom, de momentán rá sem bírok nézni a tankönyveimre.

Nem valami érdekes az életem az utóbbi időkben, de remélem nem tart sokáig ez az állapot.

2009. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

én is végigolvastam az összeset :D


am..délbe keltem arra,hogy anya szörnyű hangon beszél a telóba..megkérdeztem mi a baj?erre mondta h az öcsémnek betört a feje,és hogy most szóltak a suliból,hogy rohanjon be(nem ám mentőt hívnának..-.-")felhívtukegy "rokonunkat" h menjen érte kocsival,mi meg megyünk busszal.mire odaértünk bentvolt már a kocsiba az öcsém,elmentünk a korházba..megröngenezte egy hp,majd kb 1 óra mulva behívták(de csakmer hogy szóltunk..)összeakarták varrni a fejét,de kikönyörögte az orvosnak hogy csak ragasszák.szal ragasztoták,meg tettekrá ilyen fehér hálót.hazajöttünk.msnen elmondtam egy bnőmnek(mint tegnap:D) h mit beszéltem msnen a fiúval aki tetszik.és megkértem,hogy jöjjön el velem a plázába,mert mesélni akarok neki Róla még:D(szegény:D) eljött..beszéltem:D végülis ő is arról aki neki tetszik.hazajöttünk..mentünk a sparba is..megint hazajöttünk,és ő hazament.én levittem a kutyát,és akkor(kihagyom ezt a részt mert hosszú:D),feljöttem,megnéztem a bk-t:D,és megont levittem a kutyát,ahol zaklatott egy részeg..(kihagyom mert hosszú:D)

úgy ennyi:D

2009. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 7-kor felkeltettem a férjemet, h menjen melózni. Félálomban bocsánatot kértem, mert elfelejtettem inget vasalni neki... Fél nyolckor visszatoltam a gyerek szájába a cumit, hogy szunyáljon még, mert anyuci nagyon kivan. Szunyált, uh legközelebb fél tízkor ébredtem. Végre kialudtam magam!!! Peluscsere, reggeli a gyereknek, tötymörgés ezerrel - erre telefonál a védőnő, hogy szerda helyett ma jön... Pánik, a lakásban minden szanaszét, közben fő a kaja, két órám van rendet vágni... Viszont kiderült, hogy amit máskor egy hét alatt csinálok meg, arra tul.képpen 120 perc is elég. Jött a védőnő, mindenféle feladatot kellett megoldania a gyereknek, én meg izzadtam ezerrel, hogy sikerüljön neki, nehogymá' béna anyuka legyek. Azután fél háromkor sikerült leülnöm reggelizni, a kávé életmentő volt. Folytattam a félbehagyott tötymörgést, utána sétálni vittem a kölköt. Közben találkoztam egy ismerős anyukával, aki még nálam is ziláltabban nézett ki - kész sikerélmény ;P Kipanaszkodta magát, mondtam lépek, mert elmegy a maradék életkedvem, uh. tologattam még a babakocsit. A gyerek meg tobzódott, folyton a fejébe húzta a sapkát és lerugdosta a zokniját meg a takaróját. Végül úgy mentünk, hogy két pucér babaláb lógott ki a kocsi hátulján. Azután kihajította a cumiját a fedélzetről és a plüss zsiráfot is utána akarta küldeni. Na akkor mondtam büntetésből hazamegyünk és végig kell néznie ahogy mosogatok. Így is lett, alig vártam hogy hazajöjjön az apja. Ekkor még kisütöttem egy csomó csirkemájat vacsorára, azután megfürdettük a bébit, aki legurított egy jó adag tápszert majd beájult, úgyhogy kivételesen este fél kilenc óta csönd van minálunk :)) Leültem a gép elé hogy tanulok egy kis pénzügyeket, de az első példát olyan frankón megoldottam két hét prunnyadás után, hogy most túlteng az önbizalmam és azóta gépezek. Nagy szívás lesz ebből a vizsgaidőszakban!!!
2009. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
83%
No, a mai naphoz tartozik még, egy kis kiegészítés, én foglalkozom PTC oldalakkal, és a neobux (a legmegbízhatóbb PTC) ma megint jól teljesített, gyűlik szépen a pénzecském :-)
2009. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnál aludtam, szóval ott keltem fel a kisfiammal 8kor, amikor anyu ment melózni. Adtam a gyereknek enni, aztán ettem egy mézes kenyeret, felöltöztem, fogat mostam, stb. Néztem a tévét, játszottam a gyerekkel. Ebéd után leraktam aludni, közben megjött tesóm, '90-es évekbeli reklámokat néztünk youtube-on és szakadtunk a röhögéstől, aztán zenét hallgattunk. Jóanyám megjött ötkor, hazahozott minket, rendet csináltam, vacsi, fürdés, stb., leraktam a gyereket aludni, aztán legépeltem kb 5 oldalt, megnéztem a Showder Klubot, és most éppen azt írom, hogy hogy telt a napom :)
2009. ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%
Ebben a kérdésben minek kell lepontozni valakit, aki leír valamit, ami történt vele aznap? Már bocsánat... A kérdésre válaszolt akkor is, ha egyeseknek NEM TETSZIK.
2009. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
felkeltem..nagy almosan feloltoztem,kifestettem magam,mentem suliba,kestem 20 percet a ori orarol, ott elmeseltem az egyiknek h mi torten tegnap es egesz nap hulyen ereztem magam ma ugy ereztem h nekem kell sirni h ne erezzem igy magam vlmiert.....hazajottem aztan mentem probara utkozbe talalkoztam makyval,aztan ismet ithon mentem beultem a budiba kibogttem magam aztan meg keszulok lefekudi es egesz nap szomoru voltam most is az vok...:|
2009. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!