Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy telt a napod? Részletezd...

Hogy telt a napod? Részletezd ameddig csak jól esik

Figyelt kérdés
Részletezd ameddig csak jól esik :P Ha reggel olvasod, akkor meséld el a tegnapod :D
2009. ápr. 20. 20:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Felkeltem ötkor, összeszedtem magam, hogy úgy nézzek ki, hogy ne ijedjen meg a saját anyukám, ha kimegyek a szobámból. Ittam egy bögre forró menta teát, ettem egy szendvicset. Előhalásztam a kosztümöm, rendbe szedtem magam. Indulás előtt fél perccel jutott eszembe, hogy a sarkam a hétvégén feltörte a cipő, de már késő, futni kell a vonatra. Éppenhogy elértem, de már rohadtul fájt a lábam. Aztán becammogtam a suliba. 3 unalmas óra, majd meghívtam a saját tanáraimat a ballagásomra (ezért kellett a kosztüm). Majd még 4 unalmas óra. Aztán kicaplatok az állomásra, a lábam még mindig rohadtul fáj. Vettem sebtapaszt végre, meg vettem pilóta vaníliás karikát (nyami). Hazajöttem, megebédeltem. Aludtam egyet, meg gondolkodtam, hogy miért nem akar együtt lenni velem az a fiú, akit szeretek (és ő is engem a maga módján). Aztán sírtam (szintén a fiú miatt). Aztán valami tanulás félét csináltam. Neteztem. Most meg itt ülök. És a változatosság kedvéért sírok. De hát ez van.
2009. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
100%

Hadd szűkítsem le erre az oldalra kicsit:


válaszoltam - lepontoztak - válaszoltam - lepontoztak... pedig nem írtam baromságot...

Most mosolygok a sok lepontozón... :-)


Bővebben:

Dolgoztam, aránylag nyugis nap volt, itthon nem csináltam különösebb dolgot, hétvégén fellépésem lesz, úgyhogy arra készítem elő magam, felfedeztem, hogy az egyik tusfürdőre érzékeny a bőröm, most pedig a papagájaim épp koncerteznek mögöttem :-)

2009. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Fecc ***** válasza:
100%

06:20 kor ébredtem, leballagtam a fűrdőszobába a tehendőjeimet elvégeztem,rohantam a buszhoz mert nem tud hozzám igazodni:D suliban anyáztuk egymást mert tegnap kedves csapatom kiesett a kupából, végig szenvedtünk 3 és fél órát,infón végignéztük a megleslek.com c. filmet,elég faxa, majd elkönyörögtük magunkat a buszhoz,mert csak késön jön a következő:D Elmentünk ettünk egy hambit,ittunk KÓLÁT,

majd a kancsó osztálytársamat kikisértem a buszmegállóba,mert ő átszállással jár haz:) Itthon fórumoltam elég sokat,meg fotóztam, Utána édesanyáék kizavartak füvet vágni," mert mekkora már" megjegyzem 3 napja vágta le:/ Ha már levágtad,akkor locsold is meg:@ Majd jött az unokatesóm hogy hozzuk már vissza a kompresszort,mert neki már nem kell,(gondolom neki aggatott(: Este bementem autózni a faluba,lassú tempó-dübörgő zene..-- Na a .....-ék gyereke:D:D

Megfürödtem utána,megvacsiztam,most itt ülök:D

2009. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
ezaz, ezaz, jó sztorik! csak igy tovább XD :D Én felkeltem, bekapcsoltam a gépet, első dolgom mostanában, hogy egy lány levelét elolvasom, akivel húsvét óta levelezek cset-en XD ezután én is írtam neki valamit, pontosabban megkérdeztem tőle, hogy telik egy átlagos napja! majd elmentem boltba, tök jó volt, mert ma szabadnapom volt, meg holnap is az lesz, így ezután :D na szóval, a bolt után hazajöttem, és neteztem, válaszolgattam 1-2 kérdésre, meg pontoztam, meg kérdeztem is valamit XD mostanában ez is jól elszórakoztat :D Majd csörgött a telóm, haverom volt az, és mondta, hogy nézzek le hozzá mortalcombat-ozni ps-en ! Elmentem, és nyomtunk rajta vagy 3-4 órát, ezután hazajöttem, néztem a tvben valamit, de inkább kapcsolgattam! Beültem gép elé, a lány ujjabb levelet írt, leírta, hogy telt a napja, és megkérdezte, hogy hogy telt az én napom! Ihletet kaptam! megnéztem a Dragonball filmet! nagy csalódás volt, mert jobbra számítottam, ezután meg feltettem ezt a kérdést(mert ugye előtte megihletődtem XD) és most is itt kockulok! Lassan megyek lefürdeni meg aludni :D
2009. ápr. 20. 21:36
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó kérdés:)Reggel a sogornőm keltett h tudok e vigyázni a 1.5 éves kisfiára ,kicsit elaludtam késön feküdtem le.Vigyáztam a kis Szerelmemre,közbe megföztem ,kitakaritottam ,neteztem, tvztem ,válaszolgattam a forumba.JAh megetettem a 2 blökit,uzsiztam néztem a cool tv a sorozatomat a Csajok szilikont.Késöbb vacsi füdés.Beszéltem telön a Szerelmemmel aki most oly távol van tölem.Most nézem a tv-t közbe netezek jokat nevetek a válaszokon és iszonyat egyedül érzem magam röviden ennyi.Amugy tetszettek a válaszok:D
2009. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

5-kor felébredtem arra, hogy szegény apum indul munkába, amiről csak este 8-kor ér haza :S

aztán elmentem wc-re, fogmosi, arcmosi, felvettem fehérneműt, bekapcsoltam gépet, benyomtam rádiót, kivasaltam a hajam, kisminkeltem magam, felöltöztem teljesen, elszörnyülködtem h lekésem a buszt > rohanás buszra (1 óra nyomorgás), rohanás spárba, elszörnyülködés h már becsöngettek és elkéstem > rohanás suliba, 4 angolóra halál unalmasan, szünetekbe party :P, heppiség h elmarad az utolsó 2 óra, 1 matek, hazafelé megsülős buszozás, nagy nehezen hazavergődés miután rossz buszra szálltam, itthon kajcsi, aztán gép, olvasás, tanulás, gép, közbe zene, veszekedés az életemmel (:, telefonon másokkal egyéb dolgok lebeszélése, tüsszögés ettől a borzasztó szálló nyárfaszösztől, aztán gyik.


most pedig azon gondolkodom, h ki az a hülye, aki bárkiét is végigolvassa :DD

2009. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy csodás napnak ígérkezett, de sajnos nem úgy lett.

Felkeltem délután 2kor. 2kor! :D kicsit elaludtam, mert reggel felébredtem és már csak kb 1 órám volt vissza, de úgy döntöttem még vissza fekszek, nos nem kellett volna.

Aztán észrevettem, hogy apám itthon van, pedig úgy volt egész nap egyedül leszek.

Kb. fél5ig csak lestem ki a fejemből.

Aztán még most fogok vacsorázni, ha kész lesz az étel.

Megyek nézem az Esti Showdert meg ami lesz, aztán alszok.

Holnapra van programom :)

2009. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Én elég hüle vok vagy csak unatkozom én végigolvastam mindenkiét :D
2009. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%

Ma megpróbáltam feldolgozni, hogy láttam a barátnőmet valaki mással, aki nem én vagyok :) Ráadásul öreg is és mégis megcsalt vele. Nem értem őt.

Most megyek tvzni, aztán holnap csinálom a dolgaimat, mert az élet nem állhat meg, terveim vannak.

2009. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Fecc ***** válasza:
100%
Én is végigolvasom mindekijét,és sokatoknál a gép bekapcsolása az első:D
2009. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!