Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hátrányai vannak a...

Milyen hátrányai vannak a Zoraki 914-es gázpisztolynak?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen fegyver. Elvileg az újabb verzió csőre töltve biztonságosan viselhető. Automata és félautomata működésre is képes. Egyes fontosabb alkatrészei acélból vannak. Kényelmes a viselése. Kis méretű. Nagy a tár kapacitása. Tehát a leírások és képek alapján nekem úgy tűnik, szinte tökéletes önvédelmi fegyvernek. Viszont gyanús nekem, hogy alig több mint húszezer forintért hozzá lehet jutni. Amiatt sem bízom annyira benne, mert török gyártmány. Kérlek titeket, akinek van ilyen fegyvere, szidja már nekem egy kicsit, hogy lássam, melyek a hátrányai, milyen alkatrészek mennek benne tönkre hamar, mert kétlem, hogy ennyi pénzért tökéletes minőséget kapnék.
2011. szept. 5. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jó cucc, de szerintem csak a kakas acélbetétes, minden más spiáter.

Nikkelezettet vegyél, ezen is vannak fekete részek, nekem fél év hordás után fémtisztára koptak, szörnyen nézhet ki, ha az egész így lekopik.

Automata módban még nem próbáltam. El még nem akadt, a nyílt szán miatt biztonságosabb ilyen szempontból, mint a többi öntöltő.

Viselni viszont annyira nem jó, félig rakott tárral már 80 deka körül van, húzza az övet rendesen, a markolata el is áll.

És az aranyszabály, amire én se hallgattam annakidején: önvédelemre csak revolvert. De szabad a választás, ha megveszed a 914-est, legalább lesz mit venni később is. :) Öntöltőből nem nagyon van jobb választás.

2011. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!