Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha törlik a kérdésemet akkor...

Ha törlik a kérdésemet akkor azt azonnal ahogy észrevették hogy nem ide illik vagy csak akkor amikor én elolvastam/megnéztem az értesítést?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azonnal
2010. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szinte még ki se írtad :) de komolyan, valami eszméletlen módon résen vannak, bár ezt a cenzurát én magam nem értem, hiszen az lenne a lényeg h valóban szabadon lehessen kérdezni bármit, de hát mégse ---


ez van, de megnyugtatlak, szinte minden hasonló oldalon ez megy

2010. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De emiatt néha olyan tré hangulatom tud lenni... Még itt sem kaphatok választ a kérdésemre?!
2010. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát látod ez van, én is mást vártam, de aztán beletörődtem mivel mindenhol így működik, és annyira vágynék egy olyan oldalra ami hasonló tematikájú de valóban szabad kérdezni és válaszolni amit szeretnél és nincs cenzura ...


de úgy látszik ez magyar sajátosság, anélkül nem megy

2010. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!