Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szivathatnám meg?

Hogy szivathatnám meg?

Figyelt kérdés

Elnézést,ha rossz témakörbe raktam,de fogalmam sem volt,hogy hova való inkább.

Szóval...van egy khm...barnabőrű srác.Kb féléve ismerem,és azóta folyton írogat...először még szimpi volt,mert normálisnak tűnt...aztán lassan rájöttem,hogy ez az a buta fajta...Most kiderült,hogy abba az iskolába jár,ahol édesanyám tanít.Kisegítő suli.

Ma mesélte anyu,hogy a srác múltkor az egész iskola előtt elordította,hogy összejött velem...és azóta folyamatosan ezzel szekálja...ma pedig egy olyan beszólása volt,hogy megb*szott.Na már most...egy ilyen kis sza*rházi,aki bármit ellop ami megtetszik neki...először is ne szólogasson be anyámnak...másodszor engem ne mocskoljon be.Megoldás?

A barátaimnak nem szólhatok,mert a legtöbb skinhead féleség...ha megverik,kb halottak.

Anyám nem tehet semmit,mert nem szeretném,hogy bántsa valaki is,illetve azt sem,hogy kirúgják.

A gyerek semmiféle hajlandóságot nem mutat,hogy ezt abba akarná hagyni...

Szóval...valahogy szeretném ezt én magam elintézni.Hogy elmenjen tőlem a kedve...Gondoltam rá,hogy beetetem,aztán megszivatom..de mégis hogy?

Ötletek?Nem akarok a szintjére süllyedni,még véletlenül sem,de azért mégis..valamit muszáj elkövetni ...


2011. szept. 6. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól meg kell veretni, az se baj, ha csontja törik.
2011. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kasztrálás, kis szívatásnak megteszi!
2011. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzatok vele, mert csak rosszabb lesz. Meg fogja unni. Te meg megtanulod, hogy kikkel barátkozz.Szép, hogy egy tanárnak ilyet mondhat.Sajnálom anyukádat a munkahelye miatt, még neki kéne félni, ha adna egy maflást annak a korcsnak.
2011. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. szept. 6. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyid van rá hogy leálljon?


Mert tudod,egy szöges bakancs,egy evőkanálnyi kés,egy csipetnyi káromkodás,fél kiló izom,egy késhegynyi fenyegetés és a tetejét megszórod pár ezerrel és kész is a probléma megoldás,villával fogyasztható.


i <3 Skinheads

2011. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt 14, akkor ez rágalmazás. Majd a bíróságon ordibáljon.
2011. szept. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
menj el vele randizni, és csinálj olyan dolgokat, amitől megutál (beszélgess a takonyról, sz*rról, rágd a lábkörmöd, csámcsogj, röfögj, amikor tele a szád, mondd hogy áááá...stb.)
2012. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!