Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sikerülne egy ütéssel leteríteni?

Sikerülne egy ütéssel leteríteni?

Figyelt kérdés
Én 178 centiméter magas vagyok, erős testalkatú. Újabban elkezdtem edzeni, de ettől függetlenül nem vagyok se kövér, se kigyúrt állat, de ha felhúzzák az agyamat, nagy erőt tudok kifejteni. Van egy srác a suliban, aki két évvel idősebb nálam, kb. 190 centi magas és vékony, folyton beszólogat. Egy jól irányzott horoggal sikerülhet elsőre padlóra küldeni?
2011. szept. 7. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ja, ha állra ütsz, ott sok az idegvégződés, beájulhat... csak fogd meg nehogy bekúrja a fejét... az úgy elég ciki lenne:D de ha nem feltétlen akarod így szétcsapni, egy gyomorszájra ütés mindenkinél beválik, tuti összerogy ott helyben.... főleg ha vékony... semmi hasizom... :D
2011. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!