Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy reagáljak erre? Mit...

Hogy reagáljak erre? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Közel 10éve ismerem legjobb barátomnak tartottam (2éve föként) szinte mindig együtt lógtunk most betoppant közénk + 1 közös barát és mióta ő betopant engem le se szar a "legjobb barátom" mintha nemis léteznék nem érdekli mivan velem folyton azzal lóg akit párhete megismert össze is vesztünk ezmiatt de őt ez se izgatja ha nemnézek rá ő néz engem de ha ránézek elkapja a felyét erre hogy reagályak ő állitolag nem tudja mi a balyom ha a közös baráttal vagyok akkormeg mindig ugy intézi hogy ne lehesünk 2-en a közös baráttal mindig ő akar elöbb találkozni vele. Bocsi hogy igy elhadartam remélem érthető jah tizen évesek vagyunk és fiuk.
2011. szept. 8. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
menj el csalyozni szerintem az a baly hogy túl komojan veszed ezt a legjobb barát témát.. ez a fely elfordítós dolgot nem nagyon tudtam kihámozni. lyézusom de idegesítő ez a sok piros hullámos vonal a baly és a fely alatt, valyon mit jelenthet? :O (a reagályak-on szakadtam a legnagyobbat)
2011. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!