Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan reagáljak erre? És...

Hogyan reagáljak erre? És miért ilyen dedós egy 17 éves csaj?

Figyelt kérdés

Az a bajom... hogy van egy fura helyzetem a suliban, és nemértem, hogy mi értelme van ennek, remélem adtok rá választ és tanácsot is, hogy hogyan kezeljem.


Szoval 17 éves lány vagyok, kb 3 hete váltottam sulit, és a mostani sulimba jol be is illeszkedtem, sok sráccal haverkodom, tényleg mindegyik szinte az én óhajomat lesi... de nem vagy sem hisztis sem kényes se semmi, de tényleg jol elvagyunk szünetekben, haverkodunk.

a barátom a régi sulimba jár, szeretem...jol megvagyunk de nem ez a lényeg.

A lényeg az, hogy ebbe a sulimba vagyis a mostani osztályomban van 1 srác... nevezzük mondjuk Y-nak.

Y-nal nagyon jóba vagyok, jófej, de azthiszem, sőt mindenki erről beszél, hogy belémzúgott, pedig tudja, hogy nekem van barátom.

Na a baj az, hogy van az osztályban 2 csaj is, akik tipikus csini-pi*ák... és tetovált szemöldöküek stb:D

Na és az egyik csaj, legyen a neve: X az utolsó 2 napban rámszállt, mert tetszik neki Y.

Y már lepattintotta, de...

amit ma csinált a csaj az gyerekes volt, kitalálta, hogy engem féltékennyé akar tenni, mert nem bír, és azt hiszi, hogy attól hogy együtt lógok Y-nal nekem be is jön.

És ma elkezdi órákon, h: "Y, akkor ma este felhívlak"

"Y, gyere ide, kérdezni akarok vmit..."

"Y...Y...Y..."

És közbe érzem, hogy figyel rám a lány.

csak azt nem értem, hogy ennek mi értelme van, nem tünik fel neki, hogy ezzel magát égeti le, és hülyét csinál magábol.

Ha nem bír, minek piszkál és foglalkozik velem...


2010. febr. 25. 16:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
szoval, hol ebbe a logika? vagy az értelem? :)
2010. febr. 25. 16:39
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek erre egyáltalán reagálni? Hülye a lány, és még csak nem is titkolja. Nem a te dolgod, ne szólj bele, majd Y elintézi, lerendezi a csajt, ahogy ő akarja.
2010. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
úgy reagálj, hogy vonj vállat.
2010. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

és téged ez miért érdekel?


miért zavar, ha úgyis csak magát égeti??

2010. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
csak egyszerűen érdekelt mások véleménye is erről... nem gondoltam volna, hogy valaki ennyire buta... ennyi az egész.
2010. febr. 25. 16:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Uh, de buta dolog! Én nem is figyelnék erre. DE zavar téged, mert kérsz tanácsot. Hidd el, jobban fáj neki, mint neked. Gondold végig mit élhet át, milyen féltékeny lehet rád.
2010. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen egy szikla. Nem kell vele fogalkozni. Agya helyén tuti hogy víz van neki. Majd egyszer talán rájön hogy saját magát égeti le. Nem kell vele fogalkozni, hagyjad a fenébe. Még csak mosolyogni sem érdemes rá. Ha elkezdi, akkor nevess egyet magadban.
2010. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Mond meg Y-nak hogy X-et úgy felhúzhatja magára mint egy gumit, éljen a lehetőséggel.
2010. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
17 évesen ilyen buta dolgokkal foglalkozni! A lány gyerekes,,,de te is az vagy,,,,próbálj egy kicsit felnöni,és a korodhoz valóan viselkedni! Az igaz hogy vonj vállat,viselkedj okosan! Legalábbis próbálj meg!
2010. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
miért érdekel téged? Kicsit úgy tűnik, mintha féltékeny lennél, pedig elvileg neked nem tetszik :D
2010. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!