Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért fikázák néhányan a fila...

Mért fikázák néhányan a fila márkáju táskát?

Figyelt kérdés
ln nem álok egyiknek a partjánsem de kiváncsi vagyok
2011. szept. 8. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert minden 2. emberen az van?
2011. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi erővel fikázhatnák a konzerv cipőt, sőt, akár a farmernadrágot is, végülis minden második ember ezeket hordja, nem?
2011. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és az mért baj?
2011. szept. 8. 15:00
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Miért

Fila

márkájú

Én

állok

pártján sem, de

kíváncsi


Na, akkor ugorjunk! Tegyük fel, tetszik neked egy táska, meg is veszed, és utána azt látod, hogy a fél városnak olyan van. Neked hogy esik? a másik dolog, vannak a sznobok, akik nem vásárolnak olyan, számukra alpári helyen, mint a Tesco - mert gazdagok vagy mittomén -, és mind tudjuk, hogy a Fila-akció a Tescoban volt. Ez most amolyan divat. Divat, mert szinte mindenkinek van.

2011. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dep25 válasza:
82%

Engem nem érdekel kinek milyen táskája van vagy ruhája .

Jó megnézem mi van rajta vagy tetszik vagy nem de semmi több.Egyik embernek ez tetszik a másiknak ez plussz ha még akció is van és elérhető áron megtudja venni vegye meg.Nem a ruha teszi az embert vagy mégis????????

2011. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon gondolkoztam a minap, hogy miért van mindenkinek ilyen márkájú táskája?

Azért mert olcsón, aránylag jót lehetett kapni a Tescoban.

2011. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Én csak viccesnek találom, nem fikázok senkit miatta :D Szerintem a fila táska tulajdonosai túlságosan is szívükre veszik a megjegyzéseket xD

Most gondolj bele, egyáltalán nem praktikus egy olyan táska, ami mondjuk a fél osztályodnak van... Összekevered, másét veszed el, meg kitudja mik történhetnek :D 2000 forinté meg már inkább vennék valami noname táskát, mert szerintem lehetett látni hogy ez lesz...

2011. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek. Én már vittem haza az iskolából más cuccát, mert egyforma volt az enyémmel.
2011. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ja értem nekem nincs ilyen táskám amugy köszi
2011. szept. 8. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:
meg az is vicces h most h occóért lehet kapni ilyet, hirtelen mindenkinek igénye volt rá...
2011. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!