Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen, , kedvesek"...

Miért ilyen, , kedvesek" néhányan?

Figyelt kérdés
Írtam egy választ egy kérdésre, szerintem nem volt benne semmi szörnyű, sőt akár hasznos is lehetett, nem volt olyan tartalmas ugyan, de azért megpróbáltam segíteni. Erre kapok rá egy bunkó választ, aki írta még le sem volt képes írni, hogy PONTOSAN mi a baja. Nekem, ha bajom van egy válasszal, akkor inkább normálisan, lehetőleg kedvesen elmagyarázom, hogy szerintem mi a gond, nem pedig lepontozom. Hülyeség, hogy foglalkozom vele, de akkor is bánt, hogy miért kell ezt, mikor csak segíteni szerettem volna, és nem is írtam hülyeséget?
2009. nov. 10. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Mert valahol/valahogy le kell vezetni a stresszt. Ez is egy módja neki kb.
2009. nov. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
amúgy miért van ez a hülye lepontozás én is utálom volt egyszer egy kérdés hogy melyik kutya nem tetszik nekem meg miért és írtam amelyik szerintem csúnya erre 26-ra lepontoztak. Meg volt már úgyis hogy 0-ra lepontoztak azért mert nekem nem tetszik a csillag születikből KAtja hangja. legszívvesebben eltörölném azt a pontozást
2009. nov. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Szubjektív kérdésre szubjektív válasz jöhet, majd szubjektív a pontozás is. Tényszerű válaszra szintúgy, mivel a rendszer nem adatellenőrző automata, az olvasók talán még annyira sem...:)
2009. nov. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is folyton lepontoznak. Pedig ennek az oldalnak az a lényege, hogy több féle véleményt és választ kapjanak, akik kérdéseket tesznek föl. De amint a válaszod nem egyezik a "többség" véleményével, egyből lepontoznak 0 %-ra. Inkább már nem is válaszolok semmire, csak idegesítem magam. Kivéve ezt a kérdést :D Itt pontozzuk fel egymást és tartsunk össze :D
2009. nov. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat:) Kaptatok ,,felpontozást", ha ez számít valamit:D!

2009. nov. 10. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!