Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beszélgetne velem valaki,...

Beszélgetne velem valaki, hogy legalább egy kicsit jobban érezzem magam, visszanyerjem az életkedvem?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja gyászolok és ugyan néha vannak "jobb" napjaim, sokszor el vagyok keseredve. Sokszor nincs kedvem beszélgetni sem, de most jólesne, viszont nincs kivel. A családommal nem tudok, mert sajnos Ők is érintettek a tragédiában.


Előre is köszönöm a segítségeteket!


2011. szept. 8. 21:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a részvétnyilvánítást!


Köszi, hogy Te is felajánlod, hogy meghallgatsz, viszont nem tudok írni, mert Nálad nincs kint a "privát üzenet a válasz írójának" felirat. Sajnálom, hogy Te is ilyen rossz helyzetben vagy! Nem vettem önsajnáltatásnak, hiszen csak elmondtad, hogy Nálatok mi a helyzet és elég szomorú, hogy ez a helyzet. Nálunk is voltak veszekedések régebben, de ez nagyon hosszú történet. A Karácsonnyal én is úgy vagyok most, hogy biztos rossz lesz, Anyu nélkül...

2011. szept. 11. 16:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Köszi, és ha gondolod akkor csináljuk úgy, hogy először én írok neked privit, aztán majd válaszolsz rá.
2011. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Rendben, csinálhatjuk úgy. Köszönöm!

2011. szept. 18. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!