Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » én vagyok ilyen hülye vagy...

én vagyok ilyen hülye vagy nem igazi barátság és veszek össze vele?

Figyelt kérdés
az egyik barátnőm utált egy lányt mert csunyán átverte elötte a legjobb barátok voltak most csak barátok és egy angoltáborba minden áron vele akkar lenni egy szobába engem meg leszar pedig én vagyok elvileg a legjobb barátnője és azt mondja hogy inkáb az aki meg sikaztot vagy 10-szer ösze vesztem vele mert hazudot nekem és őt is átverte vagy 1000-szer és mégis őt választja én vagyok ilyen hülye vagy mitcsináljak veszek össze vele vagy szarjam le én is vagy mi??
2011. szept. 9. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először: használj írásjeleket a mondatok végén,valamint vesszőket, ne ömlessz 10 mondatot egybe mert baromi kusza. Mit jelent az, hogy "sikaztot"?

Másodszor: Ha nem akar veled lógni hagyd ott, barátkozz másokkal.

2011. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aa meg sikasztot az hogy meg lopott
2011. szept. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!