Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez barátság vagy nem szerintetek?

Ez barátság vagy nem szerintetek?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy lánnyal pár évvel ezelőtt.Nagyon jo barátnők lettünk,igazi lelkitársak.Tudtam rola hogy lezbikus,kikötöttem hogy részemről barátságnál több nem johet szoba,elfogadta,soha nem is volt ebből probléma.Aztán észrevettem hogy talán többet akar,mindenkire féltékenykedett.összevesztünk ezen,majd kibékültünk..aztán összejött egy lánnyal,aki féltékenykedett rám.Azota ha nála van a lány,nem ir nem keres,szinte titokban kell beszelnünk.Mondtam neki hogy ez szerintem nem igaz barátság akkor és nincs már miről beszelnünk.egészségügyi problémai vltak közben,de kiderült hogy semmi komoly,de ha összeveszünk valamin akkor pedig azzal jön elő hogy hazudott és ő rákos,és megbánom majd hogy ha már meghal..stb
2011. szept. 19. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem tudom az-e, én mindenesetre nem nevezném annak, ha valaki zsarolja a másikat. Inkább gyerekes és szánalmas.
2011. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egeszseges baratsag, hagyd a fenebe.
2011. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt hiszem titkon mindig is szerelmes volt belém,csak próbálta elnyomni.mindenért engem okol és a betegséggel is rátett tegnap arra hogy még én érezzem magam rosszul,állitja ő semmiben nem hibás:/
2011. szept. 19. 13:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gázos a lány!!!Hagyd a francban mert ebben a nem tudom minek mondható kapcsolatban vagy barátság vagy bánom is én hogy mi,de te fogsz sérülni,szerintem hagyd a francba bármilyen a kapcsolat is köztetek...én hagynám.
2011. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

azt hiszem titkon mindig is szerelmes volt belém,csak próbálta elnyomni.mindenért engem okol és a betegséggel is rátett tegnap arra hogy még én érezzem magam rosszul,állitja ő semmiben nem hibás:/



Na ez itt a gond hogy valószínű szerelmes volt vagy most is az beléd és elnyomja én is találkoztam már ilyen lánnyal,tudtam hogy szerelmes belém és én is ő beléje,de soha nem adta át magát az érzésnek,én szenvedtem de nagyon és ő is igazából,csak gyáva volt ki mondani,hogy igen én ku.rvára szeretlek és szerelmes vagyok beléd...hagyd a francba vagy ha nem,akkor legyél nagyon türelmes ha ő sokat jelent neked,mert talán egyszer észben kap,amúgy ő most zsarol téged és próbál sakkban tartani..

2011. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül mind barát rengeteget adott nekem,mindig mellettem volt jóban-rosszban,de én ugy gondolom hogy attol mert összejött valakivel,attol még nem kellett volna ezt csinálnia hogy ha két napig nála volt nem keresett,ha elment én voltam megint a nagy barátja.
2011. szept. 19. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:

leSZbikus, nem leZbikus

milyen barátnő vagy, ha még ezzel sem vagy tisztában?

2011. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kerdezo nem lesz(Z)bikus. Miert kellene neki tudni, vagy miert ne sz.rna le, hogy hogy kell irni. Egyebkent is, nem magyar szo, Okos Tojas.
2011. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ez nem volt barát...Igazi barátság meg pláne nem.

Engedd őt el,és ezentúl ne barátkozz lebizkusokkal.Mindenféle előítélet nélkül mondom ezt,mert hiába az azonos neműség,ha az egyik nem heteroszexuális,akkor megette a fene!

2011. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

FromOz,köszi:)))

ez tegnap történt,még friss de megpróbálom elfelejteni őt,bár nem lesz könnyű,hisz napi kapcsolatban voltunk..

biztos vagyok benne hogy feltünik majd megint és megirja hogy megjöttek az eredményei és hogy biztosra rákos:/

2011. szept. 19. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!