Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedjek meg a szomszé...

Hogy ismerkedjek meg a szomszéd csajjal?

Figyelt kérdés
Panelban lakom, egy lányon kívül nem is ismerek senkit, de ő nem egy jó társaság, meg amúgy is leginkább nénikékkel van tele a ház... Valamelyik nap láttam egy csajt, szerintem új lakó lehet mert még sose láttam, de az is lehet, hogy csak elkerültük egymást (volt, akivel 2 év után találkoztam először pedig mindig is itt lakott). Na a lényeg, hogy tuti itt lakik mert kulccsal jött be, 5 emelettel alattam, de hogy ismerkedhetnék meg vele? Még a nevét sem tudom, a pletykás mamókkal meg nem vagyok jóban, hogy kikérdezzem őket:D De tiszta szimpi volt, és úgyis agyon unom magam, jó lenne ha lenne normális társaság elérhető közelségben^^ Ötletek? 16/l
2011. szept. 10. 20:44
 1/2 anonim válasza:
100%
Próbáld kideríteni az ajtószámát, a postládákon nézd meg a családnevet vagy valahol a csengőjükön. Ha félsz becsöngetni, keresd meg facebookon - vagy iwiwen ahol lakhelyre is kereshetsz.. :D
2011. szept. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rebeka1 válasza:
36%
en a tehejedben ugy konkretan el hivnam egy kavera uditore.. nincs mit veszitsel ..es ha igent mond szabad utad van de ha nemet mond ne ad fel akor semm a csajok szeretik keretnimagukat!
2011. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!