Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan, hogy...

Történt már veled olyan, hogy annyira hangoskodtál, vergődtél panelházban, hogy felment az alattatok lakó szomszéd?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor mit mondott?
2011. szept. 14. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
velünk már volt, kiskoromban. kérte hogy hagyjuk abba, utána meg szólt a közös képviselőnek. az meg elbeszélgetett anyukámmal hogy többet nemkéne:)
2011. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Másért jött fel. Elmesélem. Hajnali fél háromkor csengetnek. Az egész család felkel, bokáig ér a víz. Toccs-toccs-toccs. Ajtót nyitunk. Ott áll az alsó szomszéd póker arccal, és közli holt nyugodt hangon, mintha ez teljesen természetes volna, hogy rájuk szakadt az álmennyezet. Aztán megkérdezte, hogy miben tud segíteni. Ötig mertük a vizet, aztán mentem dolgozni. Utóbb kiderült, hogy a konyhában eltörött a vízcső.
2011. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Utolsó: hát az nagy lehetett:DDAasd
2011. szept. 14. 20:56
 4/10 Tetszik a ***** válasza:
83%
Zongoráztam, nem tetszett neki, aztán rácsaptam az ajtót.
2011. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

De jofej volt az also szomszed h nem hisztizett hanem inkabb segitett!


Meg nalunk anno 2x tvert jottek at- kesobb is neztuk olyan hangeron es semmi nem volt...


Meg egyszer unokatesom ferje aludt a nappalinkban es hajnalig dumaltunk vele hugommal es hat rohogtunk is rendesen es akkor jott at az egyik szomszed- az jogos volt.


En erettsegi elott kertem meg a szomszed apukat h a gyerekek aznap ne a teraszon jatszanak- tok rendes volt bevitte oket. Szegeny kislany "de apu miert kell bemenni?"


Meg telen vmelyik szomszedom dubogitt estenkent meg mintha vmit eszkabalnanak es azt probaltam megkeresni de nem sikerult... Lehet a szomszer "teraszos" gyerekek voltak de oket meg nem akartam mar nyaggatni, van most sok gondja a csaladnak...

2011. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah am annyit szoktak mondani h "este van es egy kicsit halkabban beszelgetni/tvzni" tokre normalis hangnemben en meg "igen, elnezest persze"


Jah meg meg bekoltozesnel latogattam meg a felso szomszedot aki 9-kor furt es en meg fontos dogat irtam masnap. Akkor annyit mondtam h "esetleg nem tudnak holnap megcsinalni a furast, mert nem tudok aludni" o meg annyit h " mindjart abbahagyjuk de csak ilyenkor er ra a fia a szekrenyt osszeszerelni" aztan tenyleg abbahagytak eleg komas fejem volt asszem :)


Szoval itt tok kulturan szoktak rendezodni a dolgok!


Siofokon viszont az aranyparzon mar durvabb... A nyaralokbol szoktak kiordibalni h kussoljanak a reszeg hle kolykok a parton hajnalban... Szegeny kisbabak felkelnek meg aki nem partyzik hanem aludna is xar es nem azert vett ott nyaralot h ne tudja magat kipihenni...(ez nem a belvaros)

2011. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk a melletünk lévő szomszéd bolond.

Rá küldtem 400 wattnyi marylin manson persze nem csipte. Csöngetnek...

Hogy lehet ilyen búza zenét hallgatni? Kérdezi...

Ráordítottam hogy vegye az adást.. hogy a rákba tudsz este 10kor poszívózni.

Beszélgetésünket lezárva rácsaptam az ajtót. Ezután soha nem hallotam porszívozni...

Megjegyzem napi 8x porszívozás elég durva nem volt házi állata hogy arra fogná. Reggel 5:30 kezdte este barátok közt után volt az utolsó. Ezt azért elég kemény volt minden nap hallgatni.

2011. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!.
2011. szept. 15. 15:11
 9/10 Bajer ***** válasza:
100%

Egyszer történt zaj miatt este 7 körül. Azt kérdezte a manus alsógatyában, hogy mit cibálunk itt a lakásban? Bátyám nyitott ajtót, faterom is odament és mondta, hogy nem cibálunk mi semmit. Másik lakásból jött a zaj csak úgy hallotta a szomszéd, hogy tőlünk jön (mi semmit sem hallottunk). Ez 1 nappal az odaköltözésünk után volt, utólag úgy tűnt csak ürügyet keresett, hogy megtudja kik az új lakók.

Egyszer a vizesblokk felújításakor jött le a fölöttünk lakó mert az egész lakása tiszta szürke lett a cementportól. Én voltam a hibás, nem zártam le a strang szellőzőjét. Nem volt rám dühös csak tudni akarta honnan jön a por. Utána lezártam a szellőzőt.

2014. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk egy ember kopogott be az ablakon, aki az ereszcsatornán ereszkedett le egy hátizsákkal. Intettünk neki hogy köszi mi nem élünk vele. Lent már várták a rendőrök. A TV hiradóban láttuk újra, hamarosan. Valami Szájer!
2021. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!