Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak jó telefonbetyárkodós...

Vannak jó telefonbetyárkodós sztorijaitok?

Figyelt kérdés

Mi gimiben megcsináltuk azt,hogy az egyik osztálytársam telfonjáról írtunk sms-t egyik másik csajnak.Ilyen volt az sms:Szia!Kérdezd meg az anyudtól,kell e-menni retket kötözni.Misóné.

csaj rögtön hívta ijedten az anyját


2011. szept. 12. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi poén nincs, má bocs.
2011. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Offthewall ***** válasza:
95%

Hát nekem olyan volt, hogy felhívtam a telefonkönyvből szimpatikus Kis nevű embert. Hálló- Kis lakás? -Igen! -Akkor miért nem cseréled már nagyobbra?!


Meg még felhívtunk 1-2 embert, hogy hálló itt vagyunk a ház előtt kérjük jöjjön ki a rózsaszín 4 ütemű vibrátorért... Stb. de ezek régebben voltak 14-5 éves korunkban így visszatekintve elég nagy hülyeség. Persze nagyon jókat szakadtunk rajta. Volt még ilyen is: Jó napot Horváth Zsolt vagyok a vízművek területi illetékes ügyintézője, és lakossági bejelentés alapján az önök területén kimaradásokat észleltünk a szolgáltatásban. Azt szeretném kérni, ellenőrizze le, hogy van-e melegvíz pl. a fürdőszobájukban : Nénike/bácsika: Iiiigggeeen uram ván melegvííz! Akkor mossa meg a lábát, mert idáig bűzlik xDXDXDXDXD

2011. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Felhívtunk egy srácot, hogy az xy megyei rendőrfőkapitányságról hívjuk, tudja-e, hogy drogbirtoklással vádolják, stb... Meg hogy be kéne fáradni vallomást tenni, aláírni a papírokat, stb... Szerencsétlen teljesen bevette, de aztán felhívtuk rögtön, hogy nyugi, scak unatkoztunk az osztálykiránduláson... Viszont a srác annyira komolyan játszotta a rendőrtisztet, hogy ha nem ismerném a hangját, én is elhinném... Ja meg egyszer osztálytársam állította, hogy nincs pénz a telefonján, ígyhát írtam egy smst az anyjának, hogy anyu, légyszi vegyél műzlit, kösz... Másnap bejön hót durcásan, hogy most miattam két hétig műzlit kell reggelizzen..:DDD
2011. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Mi is csináltunk hasonlót általános hatodik osztályában.A szöveg a következő volt."A tűzoltóságtól hívjuk, értesíteni szeretnénk, hogy a férje benn égett az autójában".Nő rögtön reagál:"Az jó, mert nekem se férjem, se autóm". Erre mi legalább heten-nyolcan beordítjuk a kagylóba:"Akkor basztad!!!". Nem nagy poén, de mi még évek múlva is röhögtünk rajta....
2011. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Prokiller ***** válasza:
44%

Mi egy haverunkat szivattuk:

mi: -Halló tudakozó? Hol találom meg a legközelebbi méhtelepet? :D

ő peg: -Mi van? - mi ott szakadtunk aztán fölhívjuk mégeccer:

mi: -Hallo! nem válaszolt a kérdésemre! Hol van a méhtelep?!!

ő: -Hát a Vasudvarnál, tudod!

Megint szakadunk!! XDD

mi később : Háááát eljutottam a vásútig most hogyan tovább? XDDD

Erre ő ugy beleordított h HAGGYÁLMÁR TE CIGÁNYGYEREK!! XDDDDD

2011. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

(Sárkány vezetéknevű illetőt hívtunk fel)

Mi: Halló, Sárkány lakás?

Ő: Igen.

Mi: Süsü otthon van?

2011. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Mi felhívtunk egy csajt:

Mi: -Jó napot kívánok a T-mobil ügyfélszolgálatától hívjuk, hogy vonaltisztítást végzünk. Kérünk fújjon 3x bele a telefon készülékébe!

Erre a hülye bele fújt xD

meg hogy 10perc múlva visszük a 12köbméter fát xD készítsen ki addig 20.000ft-ot XD

2011. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk olyan volt, hogy felhívtunk egy számot és mondtuk, hogy gratulálok a most született kisbabájukhoz! És erre a nő azt mondta, hogy nekik nincs is gyerekük és különben is ez a férje telefonja, úgyhogy nincs gyerekük, hacsak nem csinált valahol! És ezt így konkrétan belemondta!!! XDXD Akkorát szakadtunk ezen! :DDD
2011. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

17:08-as vagyok megint. Még van egy sztori. Felhívok egy gyereket és kérdezem tőle tök udvarias hangon: -Szia, bocsi, de te jössz vasárnap a gömbe?

Kérdi a gyerek: -Milyen gömbe????

Én meg beleüvöltöm: HÁT A SEGGÖMBE!!!!!! XDXD

2011. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Prokiller ***** válasza:
26%

Random szám-->

-haló "kő" beszél?

-milyen kő??

-HÁT SZARNOD KŐ!!

2011. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!