Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik az ólcsóbb szerinted?...

Melyik az ólcsóbb szerinted? Lidl vagy tesco?

Figyelt kérdés
szerintem tesco sokkal olcsóbb.mert pl. mosópor is olcsóbb, bár alid ben vettem 200ft os gabonapelyhet nagyon finom....
2009. dec. 15. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, ami itt olcsóbb, van, ami ott. Attól függ, mire van szükséged.
2009. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
LIDL
2009. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de pl lid miben?mert tejet is vettünk tescoban 109ft volt ott meg 130ft.
2009. dec. 15. 23:08
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Én is azt mondanám, hogy van ami itt, és van ami ott olcsóbb. Nálunk egy nagy bevásárlás úgy néz ki, hogy a katalógusokból összeírom, mi kell és az hol akciós éppen, aztán uzsgyi, végigjárunk mindent. Mázlink van, mert nálunk minden egy kupacban van: Tesco, Aldi, Lidl, Penny, Spar, nem egészen 1 km-es körzetben, így nem kell számolni az utazgatás költségével.

Lidlben pl. a gabonapehely, néhány felvágott, az akciós zöldség/gyümölcs, tusfürdő, fogkrém amit veszünk. Aldiban mindig van nagy zöldség/gyümölcs akció, üveges szószók, porélesztő, élesztő, leveles tészta verhetetlen áron és nagyon jó minőségben. Sparban, Intersparban a felvágottak mindig frissek, nagyon jó minőségűek és pl. tescohoz képest nagyon olcsók. Tescoban és Auchanban (ez egy kicsit messzebb van tőlünk) zöldség/gyümölcs, cukor, liszt, tej és tejtermékek, tészták, szörp, vegyszerek. Azaz gyakorlatilag minden más.

Mosószert több mint 10 éve csak Ausztriából veszek, mert igaznak bizonyult, hogy az itthonra gyártott minőség jóval gyengébb (még a színe, állaga is más) mint a kinti, "eredetinek". Ha kimegyünk, az egész családnak, sőt a barátoknak is hozunk (vagy éppen ők nekünk), így már annyifelé oszlik a költség, hogy megéri.

2009. dec. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Van ami itt van ami ott. A tesco abból a szempontból jobb, hogy ott több a magyar áru.
2009. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lidl-ben a szalámik sokkal olcsóbbak!Én mindig veszek 15-20 csomag vákumcsomagolt felvágottat!Nagy a választék, és olcsóbb mint a tesco!Másban nem nagyon !Az Aldi nekem drágább!
2009. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Tescoban én nem szeretek tejet és tejterméket vásárolni, mert drága. A legolcsóbb tej 180 Ft körül van, a nagy tejföl pedig 200 Ft körül. A Lidl-ben a mogyorókrém sokkal olcsóbb, 375 Ft és sokkal finomabb a Nutellánál. A 3in1 instant kávé is nagyon olcsó 249 Ft 10 db. A 100 %os almalé 159 Ft szokott lenni, a Tescoban 250 Ft alatt nem kapsz. És még sorolhatnám. A Lidlben nincsenek kimért felvágottak, sajtok, húsok stb. ez nagy hátrány. Bár ilyesmit inkább a Sparban vásárolok, mert jobban megbízok a minőségben.
2010. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!