Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterás vásárlás/eladás...

Vaterás vásárlás/eladás esetén hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Megvett tőlem xy egy terméket vaterán. 4 napig nem jelentkezett, hogy milyen színt kér, stb. én írtam neki, hogy helló... Értékelésnél megemlítettem, hogy a kapcsolatfelvétel nem volt az erőssége, erre ő azt írja, hogy az eladónak kell jelentkezni...

Ha én vásárolok valamit, akkor én jelentkezem az eladónál. Szerintem ez így korrekt.

Szerintetek?


2011. szept. 25. 14:45
 1/6 anonim válasza:
Én általában csak vásárolok, és azonnal írni szoktam ha megvettem,megnyertem a terméket.
2011. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

1 4 nap után nem pofázunk szar kapcsolatfelvételről, pláne, hogy 14 nap van az ügy lebonyolítására

2 mennyiből tart írni neked egy automata levelet, amit elküld az adataiddal vevőnek a vatera?

3 ember, te vagy az eladó, a te érdeked, hogy megvegye és jó emlékkel őrizze meg a vásárlás emlékét a vevő (reklám) - pláne ezek szerint nem hobbieladó vagy, ha színek közül lehet választani - a szarrágás nem vonzza a vevőket

2011. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan szeded a 14 napot, de a szabályzatban is az van, hogy 3 nap..


"Az eladónak és a (legmagasabb licitet adó) vevőnek a vételi ajánlat megtételét követően (aukció esetén a licitálási periódus lejártának napjától számítva) 3 (három) munkanapon belül kell felvenni a kapcsolatot egymással. Amennyiben ez a kapcsolatfelvétel nem megvalósítható a határidőn belül, úgy a Felhasználó, mint eladó jogosult a terméket újra értékesíteni."


Mondtam, h kezdő vagyok. Olyan dolgot tettem fel amiből kb 350 darabom volt rengeteg színben...

2011. szept. 25. 15:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és kösz hogy lehurrogtál
2011. szept. 25. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eladóként is azonnal szoktam írni a vevőnek és vevőként is az eladónak. Szerintem így a normális. Amúgy legtöbbször az eladó automatikus üzenetet küld a vásárlási adatokkal és feltételekkel... De nem is 3 napot szokás várni egyik oldalról sem, hanem legalább egy hetet. Nem mindenki ül nonstop a gép előtt, van aki pl csak hetente a könyvtárban olvassa az e-mailjeit.... Türelmetlen voltál.
2011. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fel kell venni a kapcsolatot egymással (3 munkanap ;))...tehát nem egyik vagy másik fél kötelezettsége...a 14 nap a lebonyolításra van/volt, nem a kapcsolatfelvételre látom az utóbbi időben változott a szabályzat is
2011. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!