Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat gondolkozom az éneklésen. Nagyon szeretek énekelni, minden percben énekelek. 4 éve járok énektanárhoz,kivéve a nyarakat, de a mostani nyáron nagyon sokat énekeltem otthon. és az eredmény hihetetlen. nagyon sokat javult a hangom, főleg a magas hangom, de a mély is. ezt úgy lehet venni, hogy erős beéneklés után már komolyabb operákat is tisztán kiénekelek. Érdemes lenne megpróbálni csillag születik-et vagy valami hasonló versenyt ? a barátnőm szerint mindenképpen az anyám szerint nem. mellesleg ő még szerinte nem igazán tudja milyen a hangom. noha mindig azt mondja hogy még nem halott énekelni. de az meg hogy lehet ha én állandóan énekelek ? xD szóval szerintetek érdemes ?
2011. szept. 17. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:

a csiszben sztem oltári baromság ha énekesek jelentkeznek,már boccs.arra van a megasztár meg az x faktor.sztem meg kéne hagyni a lehetőséget másoknak h fellépjenek,mert egy csomó énekes is inkább csiszbe megy...am igy nemtudjuk megmondani,nem hallotta innen sztem senki sem a hangod.de ha szerinted olzan hihetetlen az eredmény akkor meg próbálkozz meg.ennyi.


U.i.:sztem mindenki aki jelentkezik úgy látja magáról h elképesztő hangja van,elvégre,azért nevez be..de mondjuk te legalább komolyan gondolod.

2011. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jelentkezz.Csak nem lehet borzasztó a hangod hiszen jársz énektanárhoz és ki ne hagyuk 4 éve.Szerintem próbáld meg.Ha nem jutsz be nem.Akkor nem baj ,majd megpróbálod később.De ha bejusz akkor meg meg van annak az esélye is ,hogy híres énekes lehess.Próbáld meg mindenépp.Én azt mondom.Egyébként hány éves is vagy?

:)

2011. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban ennyire tehetséges vagy, semmiképpen ne jelentkezz ilyen "tehetségkutató" műsorokba! Ezekben ugyanis, nem az a lényeg, hogy jó hangja legyen a jelentkezőnek, hanem az, hogy minél "érdekesebb" legyen mind a külleme, mind pedig a magánélete, hogy az újságoknak legyen mit írni róla.

Ajánlom neked, awww.enekverseny.hu portált. Itt tájékozódhatsz különféle versenyekről, meghallgatásokról, valamint, zenei alapokat is le tudsz tölteni.

Van egy ismerősöm, aki indult egy ott hirdetett énekversenyen, és ma már, az Operett Színház tagja.

2011. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. még én sem döntöttem. és egyéként 13 éves vagyok :)
2011. szept. 19. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:

én is 13 vagyok de lassan márt 14 :)

amugy meg szerintem menj és ha majd mész akkor ugyi szólsz nekünk? :)

2011. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) köszi :)) és persze hogy szólok de még nem tudom mert egyenlőre sokat kell tanulnom meg midnen .. :S de azért köszönöm :-)
2011. szept. 20. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem jelentkezz.

és az anyukád márt megengdi,hogy jelentkezz?

amugy hát igen akkor nem járnál iskolába.

hát én örülnék legalább nem kellene suliba mennem. :)

2011. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ő megengedné, múltkor is az x-faktort néztük mikor hitelen elkezd nekem ötleteket adni mivel készülhetnék :D
2011. szept. 23. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!