Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmerjek egyedül indulni két...

Elmerjek egyedül indulni két kisgyerekkel strandra? Több gyermekes anyukák, ti mernétek egyedül menni? Van pici gyerekmendence, szélén pancsoló és nagy füves terület. ( Budaörsi uszoda strandja)

Figyelt kérdés

Itt rohadunk a panelban :o( Sajnos Apa dolgozik. Barátnő, nagyszülő sem tud jönni segíteni. :o(

A kicsi eleven kislány 17 hós a "nagy" nyugodt megfontolt 34 kisfiú hós.


2011. aug. 6. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék. Olyan sokfele kell olyankor figyelni, egy gyerekkel is elég, nem hogy kettővel. De ismerek olyat, aki 3 gyerekkel jár egyedül, szóval ha te bevállalod, akkor menjetek nyugodtan.
2011. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Hát, nem sokat fogsz pihenni, az biztos. De ha nem bánod és amúgy legalább a "nagyfiú" szófogadó, higgadt kisgyerek, akkor rajta! A hét elejétől úgyis megint lehűlést jósolnak.
2011. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
egyedül semmiképp!!!
2011. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jó kérdés .-)))


én anno simán mentem a gyerekekkel mindenhova és volt h még plusz gyerek is volt (unokatesó, barátok)

nekem nem volt gond h figyeljek akár 4-5 gyereke :-))


ha jól belátható a terület és nem fáradság neked akkor menj

sokkal jobb mint ha otthon ülsz és szerintem nem sokkal macerásabb mint ha otthon vagy

ne felejts otthon semmit ez a lényeg !

viszont túl sok játék sem kell mert a medence leköti őket majd

2011. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Én addig simán mentem, amíg a nagyobbom (most töltötte a 3 évet) meg nem unta a kisebb medencéket. Amióta már csak a mély vízben hajlandó úszni, nem megyek egyedül velük, a kicsi egyéves, mindkettő vízikacsa, kétfelé nem tudok figyelni. De ha neked nyugis a nagyobb, szerintem menj csak bátran. Nekem már az egyéves se marad meg a gyerekmedencében, úszni szeret ő is. Mindkettőn karúszó van, de azért természetesen figyelni kell rájuk, viszont egyedül nem tudok kétfelé úszni. Bárcsak még nyugiban ellennének az enyémek is a kis vízben, akkor egész nap strandolhatnánk, nem kéne megvárni míg apa hazaér.

Jó pancsizást!

2011. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Végül elindultam velük. Nem volt egyszerű, de megérte. Jól érezték magukat. Én árgus szemekkel figyeltem minden lépésüket, de szerencsére nagyon jól viselkedtek. Amikor a nagynak kakilnia kellett az egy kicsit nehézkes volt, de megoldottuk.. Vittem mindkettőt a WC-re. Egyik kezemmel fogtam a kicsi kezét el ne szaladjon, másikkal meg a nagyot, bele ne essen a WC-be. :o)) Busszal mentünk egy csomó cuccal. Vicces látvány voltunk. De a gyerekek élvezték.
2011. aug. 8. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:
második vagyok, ügyes vagy!
2011. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!