Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez barátság vagy nem szerintetek?

Ez barátság vagy nem szerintetek?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy lánnyal pár évvel ezelőtt.Nagyon jo barátnők lettünk,igazi lelkitársak.Tudtam rola hogy lezbikus,kikötöttem hogy részemről barátságnál több nem johet szoba,elfogadta,soha nem is volt ebből probléma.Aztán észrevettem hogy talán többet akar,mindenkire féltékenykedett.összevesztünk ezen,majd kibékültünk..aztán összejött egy lánnyal,aki féltékenykedett rám.Azota ha nála van a lány,nem ir nem keres,szinte titokban kell beszelnünk.Mondtam neki hogy ez szerintem nem igaz barátság akkor és nincs már miről beszelnünk.egészségügyi problémai vltak közben,de kiderült hogy semmi komoly,de ha összeveszünk valamin akkor pedig azzal jön elő hogy hazudott és ő rákos,és megbánom majd hogy ha már meghal..stb
2011. szept. 19. 12:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
már lehet én vagyok gonosz,de már nem tudom neki elhinni,mert mindig tervez,nem beszél erről,aztán mint irtam is ha balhé van ezzel jön rögtön..de ha azzal álltam volna vagy állnék elő hogy mutassa meg a papirt(orvosi leleteket)még én lennék megint a rossz,holott a bajban én ugy érzem hogy még eezek után is mellette lenne a helyem, vagy NEM????
2011. szept. 19. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!