Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy bank részéről a napi 5-6...

Egy bank részéről a napi 5-6 szori hívás nem minősül még zaklatásnak?

Figyelt kérdés

20 án van a lakástörlesztő részletünk esedékessége. Általában köv hó elején utaljuk el nekik az egész részletet, így elmaradásunk nincs.

Megszokhatták, ez megy 3 éve..

Tegnap hívtak 6 szor, ma eddig 5 ször. Nem veszem fel a telefont nekik, majd csak néhány nap után.

EZ még nem zaklatás??


2011. szept. 23. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Azért hívnak hatszor, mert nem veszed fel. Ha elsőre felvennéd, nem hívnának hatszor.

És jogosan hívnak,hiszen 20-dikáig nem érkezett be a törlesztésetek. Ugye azt tudod,hogy ezekre a napokra késedelmi kamatot is kell fizened, tehát, ha mindíg ezt csinálod, akkor hiába utalod hó elején a részletet marad tartozásod? sőt minden hónapban nő?

2011. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, tudom h van rá kamat, de hó elején teljesen lenullázzuk hitelt.

Azért nem veszem fel igazából, mert iszonyat lekezelőek. Nem kérek én megértést, tudom hogy időben kéne törlesztenünk, de úgy gondolom, hogy azokat kéne inkább hívogatni akiknek X százezer elmaradásuk van. Nekünk max 2. ára 0 a hiteltörlesztés egyenlege..

2011. szept. 23. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem minősül zaklatásnak, mert ha felvennéd elsőre, akkor egy normális telefonbeszélgetés lenne. De mivel nem veszed fel, és nem is beszéltek, akkor mitől zaklatás?


Amúgy meg gondolj bele, az ügyintézőnek ez van kiadva, ez a munkája. Gondolom ő se boldog ettől.

2011. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!