Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depresszió? öngyilkosság?

Depresszió? öngyilkosság?

Figyelt kérdés
hát szóval kezdem az elején. depressziós vagyok. utálom magam,gyűlölöm,önbizalmam semmi egy senki vagyok. ha tehetném ki sem mozdulnék itthonról,de hát sajnos suliba muszály járni. suliban is egy csomószor majdnem elsírom magam,úgy kell elfordulnom,vagy kimennem a mosdóba. senki sem ismer igazán,mindenki azt hiszi minden a legnagyobb rendben velem. nem ért meg senki,nem érdeklek senkit. szüleimmel nem jó a kapcsolatom. apukámmal nagyon-nagyon ritkán találkozok,mindig dolgozik,anyukám is alig van itthon,szinte minden nap más pasihoz megy. velük ilyenekről nem is lehet beszélni. úgy érzem mindenki utál,lenéznek. pedig mindig próbálok kedves lenni,és nem kimutatni,hogy mennyire rossz kedvem van. olyan 9-10 éves korom körül jártam is iskolapszichológushoz,de nem segített semmit. alvászavarom is van,nyugtatót szedek meg valami kedélyjavító hülyeséget. elegem van az életből,unom szeretnék kiszállni. ha lenne valami fájdalommentes öngyilkosság már rég megöltem volna magam. néha télleg elgondolkozok rajta hogy megölöm magam,próbáltam már vízbe fulladni,eretvágni...
2011. szept. 23. 17:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Akkor nem miattad halt meg, hanem amiatt, aki elütötte(még az is lehet, hogy ő sem szabálytalankodott, hanem pl. elronlott valami valamelyikük járművében). Ez nem a te hibád, a papád csak neked akart jót.


Nagyon sjnálom, hogy a szüleid így állnak a dologhoz, hogy így viselkednek veled. Azonban szerintem inkább azért tegyél, hogy te jó ember legyél, hogy neked jó életed legyen. Tudod, hogy mi szeretnél lenni? Szeretnél főiskolára vagy egyetemre menni majd?


18:31

2011. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
nem nem tudom. tehetségem az nincs semmihez. de ha mégis választanék akkor pszichológus
2011. szept. 23. 18:45
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nincs tehetséged semmihez. Mit szoktál csinálni otthon?
2011. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

Tudod te milyen ez, mikor meglegyint a halál szele?? Mikor kiderül, hogy rákos vagy? És fogalmad sincs mi lesz ezután? Vag lesz-e egyáltalán valami? Hogy akkor most itt kel hagynod ezen a világon akiket a legjobban szeretsz és akik imádnak téged?!? Gondolkozzál el azon amit írtam és utána írkáljál hülyeségeket!!!


egy "remélhetőleg volt" daganatos beteg

2011. szept. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

utolsó vagyok.

Most olvastam a többi írásodat, hogy te szeretnél beteg lenni...no comment, a te életed, csak ne sírj, ha tényleg megtörténik...

2011. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd hogy papád haragudna rád ezért, ez egy véletlen baleset volt aki rád akarja kenni az egy szánalmas rossz ember.

Gyógyszereket meg ne szedj mert nem segít semmit csak rá szoksz, neked most 1 jó barát kéne aki segít felvidítani, eltölteni az időt.

2011. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
hallod az öngyilkosság a gyávák módszere. sztem inkább keress barátnőket/barátokat meg probáld élvezni az életet (:
2012. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
amúgy meg tudod hány gyógyíthatatlan beteg van a világon akik tudják h nemsokára meghalnak de nem lesznek öngyilkosak hanem élni akarnak!!! aki meg egészséges igy eldobná az életét...
2012. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!