Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem gerinctelen...

Ez csak szerintem gerinctelen dolog?

Figyelt kérdés
Barátnőm játsza a tetszhalottat mennyire beteg nemtud szerencsétlen suliba jönni mert majd belepusztul a betegségbe de este van ideje pasinál aludni meg vele lenni meg még kitudja mit csinálnak... csak azért kérdezem hogy ha a ti barátnőtök csinálná ezt ti mit reagálnátok? Tudom semmi közöm hozzá de szerintem ez ritka szemét dolog...
2011. szept. 23. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sincs semmi közöd hozzá.És lehet,hogy nem a te társaságodra vágyik,csak ezt nem lehet neked megmondani,mert rögtön besértődsz.
2011. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért,betegen már aludni se lehet?

spec ha beteg vagyok,én csak párom mellkasán szeretek aludni,ő olyankor a kispárnám,szegény mozdulni se tud:)

És a szex is jobb mint az algopirin.


irigykedsz,mert suliba se jár és pasizik

2011. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy beteg, találkozhat a párjával ha akar. Lehet közösségbe nem akar menni, mert elkaphatják tőle. Amúgy a párja mellett még pihenhet.
2011. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát azért ha már suliba se hajlandó menni, az súlyos. De szerintem ne is foglalkozz vele, hagyd főni saját levében. Majd úgyis rájön, hogy sokkal rosszabb, ha pótolnia kell a hiányzásokat, mintha bemenne.
2011. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a fél osztály csinálta ezt...

Idővel bele fogsz törődni, tapasztalat:D Érettséginél voltak csúnya eredmények, ott vissza fogja kapni.

2011. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem ismeritek a csajt ugyh kb első két válaszoló véleménye értelmetlen..
2011. szept. 23. 19:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Féltékenykedni nincs okom hisz magam is boldog párkapcsolatban élek a barátommal 2 éve. de én inkább ilyenkor 3-4 napig max telefonon beszélgettem vele mert nem szerettem volna hogy elkapja tőlem
2011. szept. 23. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Biztos nekem is szarul esne, de ha olyan nagy barátnők vagytok, akkor meg lehet neki mondani, rá lehet kérdezni, hogy most mivan ilyenkor.

Én biztos rákérdeznék, azért vagytok barátnők.

Ez az egyik oldal.

A másik meg, hogy én saját magamról is tudom, hogy ha beteg vagyok, akkor sokkal inkább szeretek a barátommal lenni, mert olyan kis gondoskodó, tutujgató, babusgató lesz, szeretek hozzábújni, vele elaludni:) és tök jó:)

2011. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem szólnék. Nem értem, miért szemét dolog ez? Ha valakivel kitol, az ő maga, ha lóg és emiatt marad le a suliban a tanulással. Ha sűrűn előfordul, azért megpróbálnék beszélni vele, hogy nem lesz ennek jó vége.

De ha ez csak egyszeri eset, akkor nem olyan borzasztó ez, még ha csak színleli is a betegséget. Kivételesen akart egy plusz napot a barátjával tölteni. Annyira azért nem nevezném ezt gerinctelenségnek.

2011. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
1 nappal nem is lenne gáz.. de másfél hete iratta ki magát az orvossal.. és összesen 3 napig volt beteg. most már csak a fejét játsza:S
2011. szept. 23. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!