Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan változtasam meg a...

Hogyan változtasam meg a nevem FaceBookon (hiba van! )?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nem tudom átállítani a nevem a Fiókbeállítások, és azon belül a névváltoztatási kérelemben, azért mert mikor átírom a nevem akkor a mentés után ezt írja ki: A névváltási kérésedet visszautasította az automata jóváhagyási rendszerünk.

És egyáltalán nem akarja megváltoztatni a nevem, még a sorrendjét sem hadja, semmit!

az a név amit megadtam az megfelel minden karakternek, szal nincs benne pont, sok nagybetű csak rendes nevem.

Már írtam egy csomó levelet a FaceBooknak, de nem történik semmi, mit tudnák tenni ennek érdekében?


2010. szept. 30. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Törlés, újraregisztrálás és kész.
2010. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát tegnap regeltem magamnak egy másik Faceook-ot is ahol jó a nevem, de azért még megprobálom megmenteni valahogy a régi FaceBookom-at, nem szeretném h elveszenek rajta a képek, kommentálok, meg stb.. stb..

Ezért probálom meg, hátha sikerrel járok!

2010. szept. 30. 14:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként Internet Explorer 8-at használok, és olvastam, hogy ezt nem támogatja, csak 7-ig, ezért most leszedek egy mozilla 2.0-ás verzát, mert azt támogatja, így hátha sikerül! : S
2010. szept. 30. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ezvan! :SSSS nemtudom milesz... nemakarok újraregisztrálni.
2010. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!