Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Válaszokat...

Görögdinnye00 kérdése:

Mit tegyek most? Válaszokat várok, értelmeseket.

Figyelt kérdés
Van egy barátom akit szeretek,de van egy fiú aki feltűnt..A barátommal sokat veszekszünk nagyon,de azt mondja hogy szeret,viszont az a fiú aki feltűnt nagyon értelmes,okos,kedves.. félre ne értsetek nagyon szeretem a barátomat,de a fiú is tetszik nagyon,és én is neki,úgy veszem le a szavaiból .. mit csináljak? 15/L.
2011. szept. 28. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit szeretnél. Döntésképes lány vagy, ha hibázol tanulsz, ha nem akkor is. Hajrá! ;)
2011. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát döntsed el ki a fontosabb
2011. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon erről szól, h kipróbáld magad, kísérletezz.. Ennyi idősen nem baj, ha nem kötöd le magad, csak át ne ess a ló túl oldalára! Az sem jó!

Nyugodtan lehetsz szeszélyes!

Bárhogy döntesz tanulsz belőle!..v. nem..

(jaj, de irigyellek)..én is ilyen voltam.

2011. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy úgy, ahogy az előttem szóló mondja!

Én is voltam anno ilyen helyzetben, simán léptem az új felé. :)

2011. szept. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minn veszekedtek.Megoldható a probléma?Biztos,hogy szeretitek egymást?Nézz rá,vele képzeled el a jövőd?Az új fiú megbízható,kedves,türelmes,vicces?
2011. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hjajjj .. nem tudom,annyira aranyos az a fiúú .. ma is találkoztam vele..át ölelt,és annyira jó volt ...

De a barátom meg érzi,hogy valami nincs rendben .. :|

Szerintem szakítok szegénnyel .. :|

Meg látjuk , hogy mi lesz ..

Köszönöm szépen , hogy írtatok!

További szép napot! :)

2011. szept. 29. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!