Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a kérdésre...

Miért nem lehet a kérdésre válaszolni, ha azt látjátok a kérdésben, hogy a Jehova Tanúihoz szól?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést, a Tanúkhoz intéztem, mert csak ők tudnak rá válaszolni, erre jött mindenféle okos ember, akik elkezdték szidni a Tanúkat, de a kérdésemre bezzeg egy értelmes választ sem kaptam. Talán az első válaszolóé az.

Ha kéritek, belinkelem.


2011. szept. 30. 18:19
 1/10 Ágh Ferenc ***** válasza:
80%
Sajnos az emberek jó része még mindig nem tudja kezelni a vallással kapcsolatos érzéseit, ezért ízléstelenkednek! Nem egészen rasszizmus, de súrolja a határait, az pedig ismeretes, hogy kis hazánkban akad bőven!
2011. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
A vallás választás kérdése, az egyházak pedig intézmények, meghirdetett doktrínákkal. A választásaidért vállald a felelősséget, ne rasszizmust emlegess!
2011. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"A választásaidért vállald a felelősséget, ne rasszizmust emlegess!"


Azt hiszem, te nem értetted meg, mit írt az első válaszoló. Ha X nem olyan vallású, mint Y, akkor Y X-et már kutyába se veszi, csak szidalmazza.

2011. szept. 30. 20:18
 4/10 Dew-i válasza:
Valószínű,meg tudom válaszolni "azt" a kérdést,ha felteszed.
2011. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2011. szept. 30. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Én 17 évesen Jehova Tanúja vagyok! már a vallásomba születtem. Szívesen válaszolok a kérdésedre... ha még kiváncsi vagy rá. :)
2011. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon megköszönném!
2011. okt. 6. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Kis koromban még nem tudtam hogy a mikulás nem létezik.. nehéz volt megértenem azt hogy minden gyereknél járt egyedül nálam nem. Pedig jó gyerek voltam egész évben. Aztán apukám elmondta hogy a szülők teszik az ajándékokat a fa alá. Én addigra már tudtam hogy mi a vallásunk.... mit hiszünk és mivel csak 8 éves voltam szilárd elhatározásom volt hogy azt az utat fogom követni amit anyu és apu.Aztán jöttek a születés napok... az iskolában mindig tudták a tanáraim hogy miben hiszek mivel anyu elmondta nekik :)A tanárok tehát nem szerettek volna bármit rám erőszakolni... a Tortából mindig kaptam de minden gyerek tiszteletben tartotta hogy ne várjanak tőlem ajándékokat a születés/név napjaikra. Helyette inkább máskor... Adtam nekik ajéndékokat. Nem a születés napon elmaradt ajéndékok bepótolásáért. Hanem azért mert jó barátaim voltak és szereteből ajándékot vittem nekik. Ünnepektől függően.Ha március 15.-e volt az osztály főnökeim mindig kézségesen segítettek hogy ne kelljen olyan dolgot tennem ami ellenkezik a hitnézeteimmel. 9-10 évesen például hagyták hogy a terembe maradhassak ne kelljen a himnusz miatt felállnom énekelnem.... Szóval aranyosak voltak. Kérdezz nyugodtan ha még valamire kiváncsi lennél. :)
2011. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, sokat segítettél!


(Puszta barátságból én is mindig megajándékoztam a barátaimat egy-egy aprósággal.)

2011. okt. 8. 11:51
 10/10 Balu86MH válasza:
kicsit furcsa, hogy az egyébként egészséges szintű nemzeti érzelmet is kiölik belőlük (pl Himnusz) ...
2013. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!