Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert ítélitek el Jehova tanuit?

Miert ítélitek el Jehova tanuit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Nem ítélem el őket,csak nem szeretem. Erőszakosan akarnak téríteni,a tagjai pedig bigott vallásosak.
2011. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Isten azt mondja, hogy "az igazakat arról lehet megismerni, hogy gyűlölni fogják őket".


Más kérdés? Nagyon egyértelmű. Jehova maga adta a választ előre... :)))

2011. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

És nem erőszakosak! Jézus azt mondta, hogy "a királyságnak ezt a jó hírét prédikálják és akkor jön el a vég". Jézus párosával küldte ki a tanítványait. Így tanította őket.


Ha akarsz Istennek tetszeni tenned kell amit mond. És Jehova Isten elmondta, hogy ezt kell tenni. Nézd meg a Máté 24:14-be és inkább azt kérdezd meg, hogy melyik az a vallás aki a Biblia alapján cselekszik.


Most még van idő változtatni, de aztán bezáródik a szellemi bárka ajtaja és nincs tovább. Akárcsak Noé idején a bárka.Ezért prédikálnak és Isten megmondta, hogy gyűlölni fogják őket, így ők nagyon boldogok ha gyülölitek, mert tudják, hogy JÓ HELYEN VANNAK ÉS A MEGMENTÉS ÚTJÁN HALADNAK ELŐRE. És ez így van rendjén.


Szerencsére sok ember alaposan megvizsálja, hogy mit tanítanak és csak utána ítél, nem hallomás és felületes ismeret után! Igy igenis van értelme a prédikálásnak. Kérdés a katolikus pl. hogy tartja be ezt. Te katolikus vagy és tartod a Bibliát??? Hogyhogy nem mész kettessével prédikálni mikor mindenkinek ezt kell tennie. Az igaz vallásban mindenki ezt teszi. Értitek már?????

2011. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy értem hisz már hírnök vagyok :)
2012. febr. 20. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!