Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák szépen rajzolni?

Hogyan tudnák szépen rajzolni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

nék


bocs csak szemet szúr mindig.

2011. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki tud szépen, csak akarni kell.
2011. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: észrevettem én is csak mán későn.

2. válaszoló: én tok szépen rajzolni, hiába akarok, valami tipp,h tanulhatnák meg ?

2011. szept. 30. 20:59
 4/10 A kérdező kommentje:
bocs, elírtam, nem tudok
2011. szept. 30. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig "tanulhatnék".

Sokat kell gyakorolni. Először egyszerű (és unalmasnak tűnő) dolgokat rajzolj! Cipősdobozokat, rubikkockát, poharat, üveget, labdát, vázát, cipőt! Ezekkel megtanulod, hogyan lehet árnyékolni, a formákat érzékeltetni. Ha ezek mennek, akkor áttérhetsz a portréra, kézfejre, lábfejre, később az alakrajzra. Ha ezek meg vannak, van alapozásod, és tulajdonképpen már bármit le tudsz rajzolni némi referencia segítségével. Sokat segít az is, ha másolsz. Másolj nem retusált fényképeket!


Szunyoghy András: Rajz ABC

Ebben az alapok találhatóak. A szép rajzoláshoz ismerni kell az arányokat.

2011. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hümi ***** válasza:
100%
sok gyakorlás, régen nagyon sokat rajzoltam és egyre jobban ment :) am hallottam vmi jobb agyféltekés rajzolásról h folynak olyan képzések h arra koncentrálunk meg stb..nem valami olcsó szal inkább maradjon a gyakorlás :D
2011. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a jobb agyféltekés nem mindig válik be, és szörnyű elrajzolásokat követnek el azok, akik csak az alapján rajzolnak.
2011. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez így van! Az én rajztanárom 5. osztálytól fogva, mindig így rajzoltatott minket és minden egyes rajz olyan ronda volt, mint a bűn! XD Sok gyakorlás

gyakorlás kell csak, és menni fog! :) Hajrá! :D

2015. febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A jobb agyféltekésen tényleg lehet szépen rajzolni, csak nincs mindig kéznél egy keresztes fólia egy kerettel... :)
2016. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is tudnék mert ők azt tudnák és én valamit tudnék

Hát ezzel születni kell vagy örökölni

2019. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!