Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az unokatestvéreim négy...

Csillogócsajszi43 kérdése:

Az unokatestvéreim négy évesek, és még semmit sem tudnak rajzolni. Ikrek, és az anyjuk nagyon szépen tud rajzolni, mindenki a cssaládban. Ezért kéne aggodni? én már 3 évesen rajzoltam, ők meg csdak firkálnak

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. Főleg, ha fiúk.
2011. ápr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem. az én kisfiam is 4éves és még irkafirka művei vannak. viszont az oviban, ahhol vezetik őket rajz közben már egész szép alkotásokat készít. ülj melléjük, rajzoljatok együtt (mutasd nekik hogy kell pl napocskát) és csodálkozni fogsz! :)
2011. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy az apukájuk rajzkészségét örökölték :-)


Én egyszer kértem meg a férjemet, hogy rajzoljon a gyereknek ... többet nem teszem. :-)

2011. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én 13 éves létemre is úgy rajzolok, mint egy 7-8 éves gyerek, pedig lány vagyok, és anyukám, apukám szépen rajzol, dédimamám meg festő...:DDDD
2011. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkét fiam kb 6 évesen kezdett "normálisan" rajzolni,addig firkák voltak,és azt se szívesen csinálták.Aztán jött egy hirtelen fordulat,az egyikük városi rajzversenyt is nyert.Nem állítom,h különleges tehetségek,de fantáziadúsan és kreatívan rajzolnak,az életkoruknak megfelelő szinten.Úgyh amit írtál,az égvilágon semmit nem jelent.
2011. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen is a pálcikaembernél tartok.Azt is baromi rondán.
2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudja, hogy kezdjen bele. ^^
2011. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!