Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 13 éves gyerek hogy...

Egy 13 éves gyerek hogy szerezhet pénzt legálisan? (tehát, törvényesen)

Figyelt kérdés
Nincs pénzem és anyuméknak sincs sok, tehát a zsebpénzről letehetek.. :S
2011. okt. 1. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Vállalj kutyasétáltatást, -etetést, fűnyírást, bevásárlást, esetleg takarítást. Nem 100 százalékosan legális, de szerintem nincs benne rossz.
2011. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mégis kinél lehetne kutyasétáltatást vállani? Kérdezzem körbe a várost vagy mi?:O Bocsi az offért!
2011. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy lassan betöltöd a 14-et,és mehetsz diákmunkára!
2011. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem rendes munkáltatónál dolgozol akkor azon kívül bármi más legális tehát bármit csinálhatsz ami neked tetsző és pénzt adnak érte.

Kutyasétáltatás-bevásárlás-fűnyírás-favágás és még vagy ezer hasonló kisegítő jellegű munka.Lényeg az hogy magánjellegű legyen(bár ha senki sehová nem jelenti és meg tudtok egyezni a tulajjal megoldás lehet pl:kis üzletek takarítása-árupakolás stb.)

2011. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szüleid elvállalnak szórólapozást(ő nevükön fut) és egyéb hasonló mellékes amivel tele vannak az apróhirdetések, viszont ténylegesen te végzed el a melót és ha szüleid átveszik a fizetést akkor azt neked adják!

Mifelénk ez nagy divat(szomszéd 11éves srác így kap havi 45 ezret ami azért nem semmi)!

2011. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kutyasétáltatás papíron remekül működik, de még az életben nem hallottam senkiről itthon, hogy keresett volna ilyen embert, vagy talált volna ilyen munkát.

Inkább a környéken lévő időseknek segíts bevásárolni vagy takarítani pár ezerért.

2011. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Fosztogass, lopj, .... :)

Nem épp legális de talán nem bukná le :)

2011. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! most hgy így mondjátok megnézem van-e szórólap :)

utolsÓ. ink kihagyom :D

2011. okt. 1. 18:26
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem találtam szórólaposztást, és azt hallottam, hogy kutyasétáltatót sneki nem keres.. :S bevásárlás meg háát... nem hiszem, hogy rám bíznák a pénzüket..
2011. okt. 2. 20:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti az se éppen legális ha más neve alatt dolgozol, ha már...:D

Mondjuk tényleg elég gyakori.

2011. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!