Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok venni Budapesten...

Hol tudok venni Budapesten normális áron nagy választékban töltőtollat? Apum szülinapjára, kedden lesz. (lent)

Figyelt kérdés

van kb 30 ezrem,nem a pénz a gond.Hanem keresek egy nagy választékot nyújtó ámde nem felturbózott árú boltot.

Valahol a belváros környékén.

Köszönöm!:)


2011. okt. 2. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért már a Kes Papírban lehet szép darabokat találni. Érdemes talán utánanézni, hogy a nagy töltőtollasok melyik márkákat tartják jónak ( [link] ).
2011. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Parkerre gondoltam,olyanja van mindenkinek a családban.Nagyon jók,apumé eltört-elejtette,ezért akarok neki újat venni.

montblanc-ra nics pénzem (100e+)

Faber castell meg szar.

2011. okt. 3. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Parkert már lehet 3-6ezerért is kapni...
2011. okt. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az jó, webáruházuk is van, és ott láttam 20-30 E közt Parkert akciósan, a boltjukban is lesz valószínűleg.

Amúgy meg szerintem minden nagyobb papír-írószer bolt árul jobb töltőtollakat is. Ott a Pirex is például, vagy ez: [link]

2011. okt. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy lehet 3-4 ért is kapni,de azért egy igazán kényelemeset szeretnék!:)

Köszönöm a linket,hasznos volt.Midnenkinek zöld pacsi;)

2011. okt. 3. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!