Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltörték a Facebook-omat? Mi...

Feltörték a Facebook-omat? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Éppen be akartam bejelentkezni a Facebook profilomra, de hiába írom be az e-mail címet és a jelszót, mindig bejön egy oldal, hogy "A webhely tanúsítványa hibás". Gyorsan kattintok az "Elfelejtett jelszó" gombra, de azt sem engedi. Feltörték az oldalamat?? Vagy mi a túró történt? Sose fordult még elő velem ilyen helyzet. Mit kell ilyenkor tenni? Egy ismerősömmel ilyen feltöréses szituáció fordult elő pár hónapja, és egy egész délelőttöt a helyi rendőrörsön töltött. Kérem, hogy aki tapasztalt, vagy egyszerűen tudja, mi a teendő ilyen helyzetben, segítsen!!!! Előre is köszönöm!
2011. okt. 4. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ez ellen nem nagyon sokat tudsz tenni. az enyémet is feltörték és csináltam egy újat.
2011. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hoppáhoppá... azt hiszem, a kérdés már tárgytalan. Nem történt feltörés, hanem egészen más volt a probléma, de már gyökerestől megoldottam. Mindenesetre kösz a hozzászólást.
2011. okt. 4. 15:38
 3/4 anonim válasza:
Tölts le egy jelszófeltörő progit és törd fel te a sajátod. utánna változtass egy nehéz jelszót és már meg is vagy
2011. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
akk mindegy
2011. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!