Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Online népszámlálási kérdőívbe...

Online népszámlálási kérdőívbe beírhatok kamu adatokat? Szóval nem ellenőrzi le senki meg hasonlók?

Figyelt kérdés
itt nem olyanokra gondolok, hogy 1900-ban születtem és jediként bölcsődébe járok, hanem pl. házastárs, vagy iskola kérdésénél valótlant állítok
2011. okt. 9. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Beírhatsz hülyeséget, de semmi értelme.
2011. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. okt. 9. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

És az neked miért jó???

Mit kell rejtegetni az adataidat-mivel teljesen anonim senki sehol nem fogja megtudni mit írtál bele, viszont hozzájárulsz a sikeres népszámláláshoz!

2011. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de amúgy hogyan ellenőrzik le hogy kitöltöttem? mert van ez a bírság is, minden lakásonként van ez a bírság?
2011. okt. 9. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem lázadnál (legalábbis ilyen hülyeségek ellen), hanem tennéd a kötelességed?
2011. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem lázad itt senki csak kedves családtagjaimnak is én kell kitöltsem ezt a sz*rt , az már egy másik kérdés hogy lóf*szt nem tudok róluk
2011. okt. 9. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:
És az mire jó neked?!
2011. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért neked kell kitölteni a családtagjaidét? Veled laknak, mert akkor egyszerűen megkérdezed tőlük, amit nem tudsz, ha nem veled laknak, akkor ők töltik ki, ott ahol laknak!
2011. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy anonim... Nem egy szervezet nyilvántartja, hogy az adott házszám alatt ki lakik...

Írhatsz kamut, mivel elvileg valóban anonim, nem köthetnek bele. Mielőtt valaki is belém kötne, benne vagyok egy kissé a népszámlálás fennforgásban, szóval, tudom miről beszélek. :D

2011. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!