Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lehet megbosszulni, ha...

Mivel lehet megbosszulni, ha egy ember mindent elkövet a másik életének tönkretételének érdekében?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, ami nem okoz jelentős anyagi vagy egészségi kárt. Ülni azért nem szeretnék. Köszönöm!
2009. ápr. 28. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki és mit tett ellened? Amúgy mindenki visszakapja, amit ad.
2009. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Én akkor is szarnak érezném az életem, ha bosszú foglalkoztatna. Az csak megkeseríti az ember életét. Ne foglalkozz ilyesmivel, inkább a saját életedre pazarold az energiádat.
2009. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg valamilyen módon kitérni előle. Ha a férjed, hagyd magára, járja a maga útját.A bosszú nem megoldás, újabb bosszút szül.Az én életemet a lányom tette tönkre, de hónapok óta ülök a fájdalmamon. Várnék a bocsánat kérésre, de nem az a fajta. Én pedig - olyan sebet kaptam - nem fogok odamenni hozzá.
2009. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a másik fél. Egy nagyon kedves barátomat próbálja tönkretenni az élettársa. Ő csendben tűri, de én nem akarom. Komoly lelki problémái vannak, mióta vele van, mégsem tesz semmit.
2009. ápr. 28. 21:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Hozzátartozik az is, hogy ő sem akarja, de nem mer lépni.
2009. ápr. 28. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!


Nem szabad bosszút állni senkin , mert előbb vagy utóbb "visszaüt" Lehet , hogy ez így elég érdekesen hangzik, de igaz. Ha annyira nehéz neki, hagyja ott. Ha elveszik mindene , akkor is hagyja ott. Utána még kezdhet új életet.

2009. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak jó módszerek amivel lehet idegesíteni. Krumpli a kocsija kipufogójába lehetőleg jó mélyen, drasztikusabb egy liter tejet önteni a motortérbe a szellőző lyukakon át. Egy idő után bebüdösödik és a szellőzőn keresztül beviszi az utastérbe baromi büdös lesz és nem egyszerű kimosni.


Esetleg lehet hírdetéseket feladni a nevében a neten, eladó ház, számítógép, mobiltelefon, autó. Mindent jó olcsón, h biztosan legyen érdeklődő lesz pár kellemetlen perce, mikor állandóan csörög az összes telefon jönnek ki házhoz érdeklődni stb. A Barátok Köztben (népbutító sorozat) pedig ugye az volt ,h meleg oldalra tettek fel valakit, mint mindent bevállaló.

2009. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kocsi kerekének kilyukasztása, néhány titkát elmondani másoknak, lakásába vinni egy egeret és elengedni

az is jó, amit írtak, hogy hirdetést feladni a neten

ha csaj, akkor szexpartnerkeresőt, ha pasi, akkor melegrandisat (de képet, amin felismerhető ne tegyél fel sehova, abból bajod lehet)

2009. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet azt is csak ésszel. Pl. nyílvános helyről, netcaféből kódolatlan Wifi hálózatról és persze na a saját gépedről és ha te csináltad a képet akkor gyomláld ki a képfájlt, h ne maradjon benne nyom ( Exif adatok, amik tartalmazzák a kép készítésének idejét, a fényképezőgép adatait stb.)


A kerék kilyukasztás az ősrégi, de az igazi az ha erős drótkötéllel kikötöd a kocsit valami masszív tárgyhoz az alvázánál, úgy, h legyen lendülete mielőtt megfeszül.

2009. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha van kocsija páran megfoghatjátok és elvihetitek hadd keresse. Esetleg be lehet tenni jó szorosan ondjuk két fa közé vagy egy szűk sikátorba.


Mendemondák vannak pl. tanár Kispolszkiját betették két fa közé ( igaz az könnyű autó 3-an simán megfogják és arrébbviszik). A durvább az volt mikor egy Trabantott csörlővel és csigákkal felhúzták a panelház tetejére.

2009. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!