Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A tesi tanárom...

Mit csináljak? A tesi tanárom elment és hoztak helyete egy férfi tanárt akit ki nem álhatok ha valaki nem akart játszani az leült a réginél igy volt de enél a fXX-nál nem lehet. Mindig csak a fiukalra figyel a lányokat meg lenézi.

Figyelt kérdés
órákat azal kezdjük h körbe futjuk a falut én értem be 1-ként és azt monta h ez nem igaz biztos elhozot kocsi meg h 2m-se tudok futni. nem játszotam kézit mer labda fobiám van ezért fel vet a telojával ahogy állok és azal fenyeget h megmutataja a szüleimnek és megbuktat.
2011. okt. 6. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Máskor tornázz normálisan és nem lesz gond. Labda fóbia... Jó kibuvó.
2011. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Hehe jó fej az öreg :) Lehet hogy beléd van esve
2011. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
lehet h azért vett fel téged. Arra rángatja az öcsit :) hehehe
2011. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Bocs, de nem értem, mit akarsz mondani! Leírnád még eygszer, de érhetően?
2011. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A hozzáállásokból látszik, hogy nagyon magyarok vagytok...

Nem tudom, releváns-e még, de talán majd valaki más hasznát veszi ennek a válasznak, ha Te már nem is.

Mert igen, el tudtam olvasni a kérdését. Voltak benne hibák és elírások, nem tagadom, nem is egy. De ha szeretnéd, el tudod olvasni :)

A tanárod egy szexista köcs.g, szeretném leszögezni (és nem szoktam káromkodni, de kérem szépen, ez felháborító viselkedés - és csak azért, mert ő van a hatalmi pozícióban kettőtök közül?).

Én megértelek. Nekem is labdafóbiám van. (Nem, ez VALÓS, nem csak kitalált. Attól még, hogy ti nem hallottatok róla... Szerintem a kedves kérdezőnek is sokkal kényelmesebb és jobb lenne, ha nem kellene ezzel élnie, szintúgy nekem is, de sajnos ezt nem tudod csak úgy eltüntetni.) Sajnos nem sokan beszélnek róla, és itt a szép példa, hogy sokan nem is értik a dolgot, de LÉTEZIK. Én is nemrég tudtam meg, hogy ilyen VAN, és nem igaz, amit a tanáraim mondtak mindig ("próbálkozz, fuss a labda után, dobd vissza, mozdulj meg, menni fog az, nem kell félni a labdától...").

Egyébként én azt csináltam, hogy beszéltem a tanárnővel (szerencsére nekem eddig még mindig csak nők voltak a tanáraim; egyszer volt férfi, egy rövid ideig, de ő megértőbb volt, mint a két nő, amit furcsállottam is...). Megmondtam neki, hogy én félek a labdától, és ezen nem tudok segíteni, bármennyit gyakorolok. Le kell szögezni, hogy nem lusta vagy, nem a munkát akarod kikerülni, egyszerűen csak ez a feladat nem megfelelő számodra. Vannak olyan tanárok, akik ilyenkor megengedik, hogy közben fuss vagy felülésezz, vagy ilyesmi - hogy dolgozz, csak más feladatot csinálj. Bár nem tudom, ez a tuskó mit szólna... :s

Ha ez a probléma még mindig fennáll, vagy bárki valami hasonlót tapasztal (vagy úgy bármi problémád van, konkrétan :D), szerintem ne ezt az oldalt keressétek fel. Tudok ajánlani rögtön két embert is, aki tud segíteni nagyon sok mindenben:

[link]

[link]

Egyedül miattuk van ask.fm profilom :)

2016. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!