Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az a 40 éves férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az a 40 éves férfi, aki 23 éves lányokat akar felszedni?

Figyelt kérdés

Társkeresőn sok ilyen is megtalál. Persze nem tudom, valójában mit akarnak, mert nem is állok "szóba" velük, de egyszerűen nem is értem, mi a fenét gondolnak ilyenkor.


Azt senkinek nem tudom elhinni, hogy ha egy 40 éves valóban társat keres, akkor egy 23 éves lány neki igazi társa lehetne az életben.


Nem szex kapcsolatokat keresek, nem is utal erre semmi az adatlapomon. De ha még azt keresnék is, biztosan nem tudnék egy 40 évessel ágyba bújni.


Legelső, ami az eszembe jut, hogy uram isten, apám lehetne, és undorító dolognak tartom az egészet. Ők meg úgy írogatnak a huszon-pár éves lányoknak, mintha ez lenne a legtermészetesebb a világon.


2011. aug. 16. 13:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az a férfi nem normális, aki 40 évesen nem gerjed egy jó zaftos 23 évesre :D
2011. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
ez nem normális dolog
2011. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Első, arra gondolsz, hogy a 40 éves férfiak akár egy 20-23 éves lányt is szexuálisan vonzónak látnak? Vagyis teljesen szétválik a "párom lehetne" és a "de megdugnám" motiváció?
2011. aug. 16. 14:00
 4/22 Hailey13 ***** válasza:
79%

jó és a 20éves lányok akik Brad Pittre gerjednek, pedig elmúlt 40?:D

normális hogy fel akar szedni, az már annyira nem ha meg is történik. de ha a lány is akarná miért ne egyébként?

mielőtt bárki pedópapának nézne, 15/L vagyok.

2011. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%

Teljesen normális dolog.

Te vagy a fura.

Jóhogy nem 40 éveseknek írogatnak.

Jelentős a különbség egy 40es nő és egy 40es férfi között.

2011. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Első vagyok. Igen, egy fiatal lány fiatal teste nyilván vonzó dolog, van aki ezt kivetíti arra, hogy kapcsolatot is akar, de az igazság az, hogy valójában csak a szex vonzza egy fiatal nővel. Ez a rész normális, az már kevésbé, hogy ezt természetesnek veszi és be is próbálkozik.
2011. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%
80 éves papák is begerjednek, nyugodjál meg. Akkor van a baj, ha túl fiatal, mondjuk 15 vagy az alatti. De ha már eléri azt a kort, akkor bezonyám de hogy meg :))
2011. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 napietus ***** válasza:
54%
közetm és a férjem között is 15 év van, szerintem ha nem is megszokott, de normális.
2011. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszi. Nekem egyébként fogalmam sincs, másoknak úgy általában milyen a "korhatáros ízlésük":D.


Én magamtól arra gondolnék, hogy azért akár csak ismerkedni akar, akár párt keres, egy 40 éves úgy 27-28 éves kortól, és felfelé keresi a társát.


Persze ha csak szexpartnert keres, az akkor más.

2011. aug. 16. 14:05
 10/22 Hailey13 ***** válasza:
52%
Rhett Butler-Scarlett O'hara:D ha még valakinek ez mond valamit:D jó tudom nem mostani korban játszódott a dolog, de mégis
2011. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!