Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy azokat a...

Miért van az hogy azokat a lányokat tisztelik a legjoban akik csinosan öltöznek vagy márkás cipőkben járnak? Tudom hogy egy férfi szemében nagyon fonto de vn amikor nem a férfiaknak akarunk tetszeni hanem saját magunknak! Azzal mi van?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan hogy azokat tiszteljek akik markas ruhakban jarkalnak

szerintem inkabb abban van valami hogy aki ad magara es ez attol fugettlen hogy markas-e szoval ha csinosan feloltozol nem markas cuccba akkor is tisztelni fognak csak a fo hogy apolt legy

2010. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az előzőnek igaza van!:)

bár igaz,hogy amikor converse cipőbe kezdtem járni akkor az összes nagyobb a suliban elkezdett haverkodni velem.

Azt viszont nem várhatod el az emberektől,hogy egy topis lepukkant csajjal olyan jóba legyenek.azért egy lány/nő adjon magára...:)

amugy szerintem mindenki jobban érzi magát ha csinos.:)

2010. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!