Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csalán mint kábítószer?...

Csalán mint kábítószer? Mennyire lehet igaz?

Figyelt kérdés
Egy oldalon olvastam, hogy most több olyan drog hatású szer van, ami a természetben is meglelhető, többek között a csalán is...mennyire lehet igaz, ill. ha próbáltad, milyen tüneteket vált ki?
2011. okt. 6. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség,mert mamám mindig csalánteát ivott (ő szedte a kertbe) és soha nem volt betépve:D
2011. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
F@szság.
2011. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én csak a mákot ismerem meg van egy gomba fajta is amit ha megfözöl beájulsz két napra
2011. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A mákot felszívod beállsz?:DD ne szivass.
2011. okt. 6. 21:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted árulnának patikákban recept nélkül csalánből készült gyógynövény termékeket ha be lehetne állni tőle? És nem írtanák kicsit szorgosabban...?:D
2011. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
vááá nem azt irtam hogy fel kell szivni te :D azt hiszem teát főznek belöle nem tudom pontossan
2011. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
meg van az csattanó maszlag asszem attól is haluzol
2011. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A csalán nem kábítószer. A máknak a nyers gubója viszont igen,mert ópiumot tartalmaz. A mákszem nem kábítószer. Sok mérgező növény is van. De kábítószer és elég veszélyes a ma divatos Látnok zsálya is.
2011. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A mákról még a némettanárnőm mesélt nekem. Azt mondta, hogy a srác tanítványai azt mesélték neki, hogy a nyers még zöld gubót felvágták, a levét cigibe csepegtettek. Már nem emlékszem a hatására, de most már elég nehezen is találnál zöld mákot :D


Amúgy meg elég rossz helyen olvashattad ezt, a csalán inkább gyógyításra való és túlzásba víve még mérgező is, de nem drog hatású.

2011. okt. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
De buták vagytok.:) a mákból ópiumot lehet házilag előállítani, amiből ugye származik a heroin stb. kábítószerek. Épp ezért van betiltva a háznál való termesztése.
2016. jún. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!