Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A te értékrended szerint ezt...

A te értékrended szerint ezt kábítószer?

Figyelt kérdés

Bennfentesek válaszát nem kérem!

Egy olyan anyag ami megtalálható az agyunkban, és főként az álomképzésért felelős. Ha ezt be lehetne vinni szájon, orron, füsttel vagy bárhogy. Hallucinációt okozna, és álomszerű látomásokat éber állapotban. Még egyszer mondom laikusok válaszára vagyok kíváncsi! Szóval ez egy tiltandó kábítószer lenne szerintetek?


2011. febr. 27. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:

TILTAKOZZ A DIHIDROGÉN-MONOXID ELLEN!

A LÁTHATATLAN GYILKOS


A dihidrogén-monoxid színtelen, szagtalan, íztelen és minden évben számtalan embert gyilkol meg. Ezen halálozások legtöbbjének oka a DHMO véletlen belélegzése, de a dihidrogén-monoxid veszélyei nem ezzel végzõdnek. Szilárd formájával hosszabb ideig való érintkezés súlyos szövetkárosodást eredményez. A DHMO szervezetbe való bevitelének szimptómái a fokozott izzadás és vizelés, és gyakran felfúvódottsági érzés, tengeribetegség, hányás és a test elektrolitikus egyensúlyának felborulása. Azon személyeknél ahol a függõség kialakult a DHMO elvonás azonnali biztos halált jelent.


A dihidrogén-monoxid:


* ismert "hidrikus sav" néven, és a savas esõk fõ alkotóeleme,

* elõsegíti az "üvegház-effektust",

* súlyos égési sebeket okozhat,

* részt vesz a természetes földterületek eróziójában,

* gyorsítja a korróziót és számos fém rozsdásodását,

* elektromos zavarokat okozhat és csökkentheti a gépjármûvek fékberendezéseinek hatékonyságát,

* megtalálható a rákos betegekbõl kimetszett tumorban.


A FERTÕZÖTTSÉG HATALMAS MÉRETEKET ÖLT!


Kimutatható mennyiségû dihidrogén-monoxid észlelhetõ szinte minden folyóvizünkben, tavainkban és víztározóinkban. A szennyezés globális, és nyomokban még az Antarktisz jégtakarójában is kimutatható. Számos országban dollármilliós károkat okoz emberek és cégek számára.


A nyilvánvaló veszély ellenére a dihidrogén-monoxidot gyakran használják:


* ipari oldó- és hûtõszarnek,

* nukleáris erõmûvekben,

* soha le nem bomló mûanyag dobozok gyártásánál,

* tûzoltó eszközök adalékanyagának,

* számos kegyetlen állatkísérletben,

* rágcsálóirtó szerekben. Még a leggondosabb lemosás után is észlelhetõek e kemikália maradványai,

* számos gyorséttermekben árult és "rágcsálnivaló" ételekben adalékanyagként.


Számos cég önti a hulladék DHMO-t a folyókba és óceánokba, és ezek ellen jogilag lehetetlen fellépni mert ez a jelenlegi gyakorlat még mindig legális. A természetes élõvilágra gyakorolt hatás hatalmas, és nem tehetjük meg hogy továbbra is figyelmen kívül hagyjuk!


A BORZALMAT MEG KELL ÁLLÍTANI, MÍG NEM KÉSÕ!


Az Amerikai kormány megtagadta ennek a veszélyes kemikália gyártásának, forgalmazásának vagy használatának betiltását annak "a nemzet gazdasági egészségére gyakorolt fontos hatása" miatt. Valójában a tengerészeti és hadiipari szervezetek DHMO-val végzett kísérleteket folytatnak, és több millió dolláros egységeket terveznek háborús események ideje alatti felhasználására. Több száz katonai kutatóintézet jut hozzá rendszeresen több tonnányi anyaghoz a magasan fejlett földalatti elosztórendszereken keresztül. Több helyen nagy mennyiségeket halmoztak fel belõle "késõbbi felhasználás céljaira"!


MÉG NEM TÚL KÉSÕ!


Cselekedj MOST hogy megelõzzük a további szennyezõdést! Ismerd meg ennek a veszélyes vegyianyagnak további jellemzõit! Amit nem tudsz az OKOZHAT neked - és másoknak - bajt!

2011. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: XD Hát, mondjuk én is rendszeresen használom, elég nehéz lenne letenni.
2011. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát igen.


A kérdés direkt provokatív, nem szabad bedőlni.

A kommnentem is azt bizonyítja hogy mindent ki lehet forgatni, csak akarni kell

2011. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam egyszerűen megfogalmazni ezt a kérdést! És a válasz is egyszerű: Igen avagy Nem?

Nem értem miért tartod provokatívan a kérdésemet. Kérlek válaszoljatok egy igennel vagy nemmel. Köszi :)

2011. febr. 27. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Az értékrendem szerint nincs elegendő infó arról hogy döntsek. Úgy csak a hülyék szoktak


Írj róla bővebben, laikus vagyok

2011. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából szerettem volna ha ennyi infóval dönt az aki válaszol. :) Ha nem szeretnél dönteni, semmi baj.
2011. febr. 27. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Igazából szerettem volna ha ennyi infóval dönt az aki válaszol. :) Ha nem szeretnél dönteni, semmi baj.


Innen látszik hogy provokáció.


Tények elhallgatásával próbálsz valamit bizonyítani.

Tán befolyásolja a döntés ha nem csak egy kiragadott infó alapján kell dönteni?


Nem jött be, soory

2011. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék információ :)

Igazából mit írtam volna le, hogy választ tudj adni?

2011. febr. 27. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!