Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jósoljon rólam valaki valamit....

Jósoljon rólam valaki valamit. Aki tud. Hány éves vagyok st?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

vagy inkább tippelgetjen nem ? xD a jósláshoz kellenek a születési hó stb.


"Hány éves vagyok st?" ez a mondat pedig számomra úgy jött le , hogy találgassunk .


14 ? és lány ?


13/F :D

2011. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 13-16 körüli csaj lehetsz.
2011. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tekintetből és reakciókból jósolok. Állítólag elég jó vagyok.


A spirituális dolgokról pedig az egyik kedvenc részem jut eszembe egy Joseph Heller könyvből:

(M2 egy emberkének a neve, "M" fia)


Az a két év, amit M2 a teológián töltött, életre szólóan megsebezte, traumatikus viszolygást oltott belé mindenféle spirituális dolog iránt, valamint félelmet és bizalmatlanságot minden olyan férfi és nő iránt, aki nem dohányzott, vagy ivott, nem káromkodott, nem viselt sminket, nem járkált bárhol akár félig levetkőzve, nem mesélt disznó vicceket, de rengeteget mosolygott akkor is, amikor semmi humorosat nem hallott, sőt akkor is, amikor egyedül volt, és tanúságot tett közös, boldogító hitéről abban a higénikus erényben és önbecsülésben, amelyet kizárólagosan a sajátjának tartott, és amelyet M2 rosszindulatúnak és visszautasítónak talált.

2011. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!