Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az alábbi esetben mit tennétek...

Az alábbi esetben mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Vidéken vettem ajándékba páromnak egy őszi kabátot. Kicsi lett. Itt Bp-n pedig blokkal együtt kicseréltem eggyel nagyobbra. A barátom ezt is kicsinek találta, mehettem vissza az üzletbe megint kicserélni, otthon próbálás után minden okés. Blokkot szépen kidobtam, másnap reggel meg mikor párom felvenné a kabátját szólt, hogy a boltosok benne hagyták a kemény etikettet..


Vissza lehet ilyenesetben vinni az üzletbe blokk nélkül, hogy szeggyék le róla? Vagy a biztonságiak lopással fognak meggyanusítani? Valahogy le lehet otthon szedni azt a szürke bigyulát?


2011. okt. 9. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Necces...

Ha van kamera vissza tudják nézni, hogy elvitted, nem "elloptad"..

És egy kabáttal nagyon nehezen lehet úgy kisétálni, hogy ne vegyék észre(kicsit nagy ahhoz..)

Szerintem mindenképpen próbáld meg kikotorni a blokkot, gumikesztyűvel vagy valami, mert az a biztos..

...ha ez most történt(tegnapelőtt és tegnap-mondjuk), ha már K.O. rá van halmozva egy csomó szemét, akkor meg mondd el a boltba az egész sztorit,(hogy volt két csere, és mivel az utolsó végre megfelelt méretben, ki is dobtad a blokkot), de ez az izé meg rajta maradt...


Szerintem nem kéne problémázniuk, + a cserés cuccoknál elő is fordulhat...

2011. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

.. rajtamaradt és csak másnap vettétek észre.

Valahogy így.

2011. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!