Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Személyigazolvánnyal vissza...

Személyigazolvánnyal vissza tudnak élni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az egyik barátom elhagyta az iratait,vagy ellopták(zsebében volt)ez tisztázatlan eddig még.Diákit,bankkártyát stb visszakapta..kivéve a SZEMÉLYIT és az éves MÁV-os bérletét.A rendőrségről elhajtották,hogy nem itt kell bejelenteni.Mit ér vele?Nyilván nem azért tartotta meg ,mert cigit akar venni.De ha valamit vásárolni akar ahhoz elvileg kell a lakcímkártya is.Milyen kárt tud ezzel neki okozni?
2011. okt. 10. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. hitelt is felvehetnek a nevére...
2011. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A személyit tartották meg ,nem kell mindenhez a lakcímkártya?egy hitel felvételéhez szerintem szükséges.Nem tudom lehet rosszul tudom.
2011. okt. 10. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Lakcímkárya készíttetése pofon egyszerű. Bemegy az illető az okmányosztályra és megmondja, hogy elhagyta a lakcímkártyát. 10 perc múlva nála van egy másik.

A személyigazolvány képről senki meg nem mondja, ki van rajta, te vagy a szomszéd juli néni.

2011. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De akkor értelmesebb lett volna megtartani,mint,hogy elmegy és a saját pénzén készíttet egy újat.Meg elhajtják a rendőrségről..!!
2011. okt. 10. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!