Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam vissza a sirást?

Hogyan tartsam vissza a sirást?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok de ha rossz jegyet kapok nemtudom megálnni sírás nélkül és ez már kezd kínos lenni. hogyan tudnám elérni azt hogy ne jöjjön rám a sirás?
2011. nov. 3. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Önuralom.
2011. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
hehe!Búzi-e vagy?
2011. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyrészt próbálj meg minél jobban tanulni, és akkor ritkán kapsz rossz jegyet. A másik pedig, hogy gondolj rá, hogy egy rossz jegytől nem dől össze a világ, ugyanúgy megy tovább a suli. Ha szüleid le is szidnak érte azt se vedd fel annyira. Ilyen sírásos dolgot én is átéltem már. Óvodás koromtól egészen 4.-es koromig mindenért sírtam, még azért is, ha nem jöttek a szüleim időben értem. Aztán iskolát váltottam, és hirtelen abbamaradt. Mert én így döntöttem. Ha eldöntöd, hogy nem fogsz sírni, és nem idegesíted fel magad rajta, akkor menni fog. Pozitív gondolatokkal bármit el lehet érni :)
2011. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kössz az értelmes választ igyekszem majd
2011. nov. 4. 17:51
 5/6 anonim válasza:
Majd mondd el, hogy sikerült-e :)
2011. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen sikerült köszönöm
2011. nov. 12. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!