Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csaló lehetett, te mit tettél...

Csaló lehetett, te mit tettél volna?

Figyelt kérdés
A Tescóból kifeléjövet egy kissé elhanyagolt külsejű nő jött oda többünkhöz,mások arra hivatkoztak,hogy nincsen aprójuk,aztán hozzám forult,hogy kb 20 km-re lakik,de az autója a Tesco túloldalán van,mert lerobbant,kért,hogy adjak pénzt buszra,gondoltam elviszem én,most az egyszer belefér,hogy jót tegyek valakivel,mondtam neki,hogy jöjjön én hazaviszem,erre felháborodottan mondta,hogy "Na hagyjon békén,nem gondolja,hogy itt hagyom az autót!"...meglepődtem,hogy képes lettem volna szívességből kb 40 km-t megtenni és erre így rám kiabált,miért jobb az ha busszal ment volna haza,akkoris otthagyta volna az autót.
2011. okt. 10. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Csalók, ne dőlj be senkinek!
2011. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt semmifele autoja, plane nem volt lerobbanva.. igy akart toletek kicsalni penzt. Ismeros, felenk is ez ment/megy..
2011. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden egyes csöves így kér pénzt. Szánalmas, alattomos módon, de nyilván van oka annak, hogy így kérnek pénzt. Egyszerűen így kapnak több pénzt, mert sok embert ezzel rászednek. Ha megmondanák, hogy hajléktalanok és kell a pénz, mert nem akar dolgozni, akkor kevesebben adnának. Ingyenélők. Élősködők. Csótányok.
2011. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős, úgy 3 hete az Auchan előtt a zebrán átérve odajött hozzám egy ember, hogy neki bent az áruházban ellopták a táskáját meg a laptopját meg az iratait meg összezagyvált mindenfélét, mézes-mázasan ugyanakkor elég rámenősen adta elő magát, nem adtam neki semmit, mert sosem lehet tudni és azt gondolom, hogy a legtöbb ilyen un. "meglopott" rohadt csaló.
2011. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jópár évvel ezelőtt, csövesnek adtam pénzt, mert könyörgött, hogy még ma nem evett, segítsek ha tudok. Adtam jó szivvel, egy irodaházban volt dolgom, alul egy kis büfé volt. Mikor jövök lefelé a lépcsőn, látom a csöves támasztja a falat és nem eszik, hanem iszik! Gondolhatjátok mit! 2.5 dl-es pálinkát szopogatott! Na majd adok még ezután , legfeljebb én veszem meg neki a szendvicset, de pénzt azt nem adok!
2011. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!