Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Védjük a környezetet! (? )

M@x kérdése:

Védjük a környezetet! (? )

Figyelt kérdés

Aki tud segítsen hogy a következő nemzedéknek legyen élettere legyen Földje!

Akit érdekel az írjon és akkor megírom hogy én mire gondoltam, de ha senkit se érdekel fölöslegesen nem írnám le.

EGYÜTT A KÖRNYEZETÉRT!!!!


2011. okt. 10. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Írjad csak.
2011. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyik ötletem a kocsimegosztás: barátok ha ugyanoda mennek akkor egy kocsival menjenek.

Tömegközlekedés használata, de a legjobb gyalog, vagy biciklivel, vagy bármi mással ami nem szennyezi a környezetet.

Ha szeméttel találod szembe magad vedd fel és vidd a közeli szemetesbe.

Te magad se szemetelj.

Ne tépkedd a fák ágait gallyait, leveleit, mert azok termelik az oxigént.

Ha tüzelőt (fát) keresel mindig az elhalt ágakat szedd össze.

Ha van rá módod ültess növényeket.

Együtt megmenthetjük a Földet.

12/F

2011. okt. 10. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:

folytatom:

Ha csak pár kilométerre akarsz menni ne kocsival menjél, hanem biciklivel vagy gyalog (főleg ha csak pár száz métert kell menni)(nem kell annyit költeni benzinre)

A szelektálható hulladékot szelektív hulladékgyűjtőbe kell kidobni.

Ne tüzeljünk egész délután szemetet, inkább hagyjuk meg télére gyújtósnak (akinek pl. vegyestüzelésűje kazánja van)(pénzt takarítunk meg vele)

Ne menjen feleslegesen a hősugárzó, TV, számítógép, porszívó.....(ezzel is pénzt takaríthatunk meg)

Az esővizet gyűjtsük össze hordókban, ezzel lehet locsolni a növényeket(szintén megtakarítunk vele nagyon sok pénzt)


Amúgy érdekes, hogy már 12 évesen ezzel foglalkozol...én 13 vagyok:D majd ha még tudok, írok.

2011. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De jóók vagytok :)

Ugye még töretlen a lendületetek?

2013. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!