Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy jobb rendszerben el lehet...

Egy jobb rendszerben el lehet majd ítélni Oláh Ibolyát és dalszövegíró környezetét feminista izgatás miatt?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 16. 09:35
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
35%
Szánalom ez az Ibolyka!!Mondjuk ő halmozottan hátrányos szóval megértem,hogy kiírja magából de elég lenne ilyeneket írni az asztalfiók mélyébe!!
2011. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
90%

:D:D:D:D:D:D


remélem csak viccnek szántad, mert ha nem, akkor kezeltesd magad.


ez nem feminista izgatás, hanem görbe tükör egy jó adag humorral.

2011. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
86%
LOL kedves kérdező... Mit szólnál te egy kis Baby Dollshoz? :D
2011. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
79%

Persze gondolom az olyan dalszövegekkel nincs bajod amik a nőket alázzák.

Te is a pasinknak minden szabad, a nőnek kuss felfogás szerint élsz... Remélem nincs feleséged, vagy barátnőd.

2011. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

De van és nagyon boldogok vagyunk, szeretjük és becsüljük egymást, mert nem egy depressziós, önértékelési zavarokkal küszködő, kisebbségi komplexusban szenvedő, önfejű és akaratos pi*csa, mint mostanság a nők nagy része.

És ezek a nők tényleg nagyon szánalmasak.

2011. szept. 16. 10:17
 6/53 Foxyy ***** válasza:
94%
a dalszövegeket nem kell komolyan venni, a művészek alkotnak sok olyan dolgot, amivel nem értenek teljesen egyet, csak ki szeretnék próbálni.
2011. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
43%

Én nő vagyok, mégis azt mondom, hogy undorító ez a dalszöveg.

Elítélve persze ezért nem lesz senki, ennél görényebbek is megsúszták.


Szögezzük azért le, hogy nyilván nem Ibolya írja ezeket a dalokat, hanem valami félig részeg fickó, aki zeneszerzőnek vallja magát. Ibolya meg csak elénekli, ha jót akar magának. Jól megél belőle, én nem ítélem el ezért.


De a dal abszolút provokatív és nem mellesleg hülyeségeket mond... Pl. ki mondta, hogy egy férfi bármit csinálhat, a nőnek kussban kell maradnia? Ezt az ég világon senki nem mondta. Igen, vannak ilyen férfiak, akik ezt várják el a nőktlő, de ezt nem kötelező elviselni. Az a nő, aki évekig csak tűr, az megérdemli, hogy úgy bánjanak vele, ahogy.


Ezek a mai nők kicsit sokat gondolnak magukról. Elvárják, hogy a férfi mindent megcsináljon, főzzön, mosson, takarítson, de persze jól is keressen, lassan még a gyereket is nekik kell megszülniük, a nők meg röühögnek a markukba, aztán pár év múlva sír a szájuk, hogy "a férjemben már nincs semmi férfiasság".


Én azt mondom, hogy mindkét nem fontos, mindegyiknek meg van a maga szerepe a társadalomban. A gond csak ott kezdődik, hogy ezek a szerepek kezdenek eltorzulni és összekeveredni. Nem adok sok időt és a nők raklapot fognak pakolni, a férfiak meg otthon főznek majd...


Hihetetlenül kezd erősödni a női nem, férfiak, kössétek fel a gatyátokat és neveljétek meg kicsit a nőket, hogy tudják, hol a helyük. Persze, csak ha van hozzá tökötök, mert sajna már nem nagyon van. Maradjon a nő nő, a férfi pedig férfi!

2011. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
70%
A női emancipanci pártolói a leghangosabbak..:D
2011. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
81%
A kis hím soviniszta Móricka megszólalt. Micsoda izgatás, de persze ha teszem azt például egy férfi k*rvázza le a nőket a dalaiban az nagy poén. Nem nagyon értem mit próbálsz gagyogni de mind1 is, szánalmas vagy, a feleséged pedig sajnálom.
2011. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

10:23


Nagyon egyetértek veled. Tetszik és igazán felüdülést nyújt, hogy ilyen tisztán látó és igazán nőies nők is vannak még, akik kiállnak a valódi értékek mellett. :)

2011. szept. 16. 10:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!