Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok. Hogyan...

13 éves fiú vagyok. Hogyan kereshetek pénzt? Ha nem is olyan sokat? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 éves fiú vagyok, és egy kisvárosban lakom...akármilyen hülyén hangzik, a "Jófogás"-ra olyan ruhákat ill. játékokat teszek fel olcsón ami nekem már nem kell. De senki nem jelentkezik...és pls ne oktassatok ki e kérdésben:P:D

És van a könyéken egy pizzéria, ahol próbáltam szórólapozást, de egy hónapban kb. 1x kell szórólapot vinni...Meg van a hegyen egy olyan telek, ami tele van barackfával, és nyáron itt lehet vállalni diákmunkát napi 3000Ft-ért.Csak ebben az évben tutdtam meg, de jövőre egy pár haverral elvállaljuk 1 hónapra.

És most jön a tél, és semmi nem jut eszembe h mit lehetne csinálnixDxDxD

A válaszokat előre is köszi, és pls a rosszindulatú emberek hanyagolják a válaszírást!!:D


2011. okt. 10. 20:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Boccs, 13-at akartam írni az elején:)
2011. okt. 10. 20:34
 2/5 M@x ***** válasza:

Hirdesd ki hogy Kutyasétáltatást vállalsz, takarítást, kocsimosást, bármit ami eszedbe jut, munka, el tudod végezni. a Szórólapozás jó ötlet, ki fogom próbálni, kösz ;)

Írj ha kell még ötlet vagy ha gond lenne.

2011. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jön a tél, az önkormányzatok pedig még büntetnek is ha nincs letakarítva a hó a járdáról:

vállald át az öregektől a hó eltakarítását, nem mondom h sokat kereshetsz vele, de sok kicsi sokra megy ;)

2011. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kipróbálom! és ha tudtok még ötleteket, akkor küldjetek :)
2011. okt. 10. 20:56
 5/5 A kérdező kommentje:
És a hóeltakarítással kapcsolatban: Van 3 háznyira tőlük egy óvoda ahol két 35 fős csoport van és nem messze van tőlünk a buszmegálló, akkor fél hatkor fogok kelni, és minden reggel eltolom a havat...ráadásul az egyik dajka a nagymamám, szal tuti be fog jönni ez a meló :)még1x thx:D
2011. okt. 10. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!