Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon miért akar lebeszélni?

Vajon miért akar lebeszélni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon szeretek énekelni, és úgy érzem, h nagyon tehetséges vagyok. Viszont mióta együtt vagyok a párommal (1 éve) mindenről csak le akar beszélni. Nem értékeli a tehetségemet, nem is szereti a hangom, amit igazán nem is várok el, de legalább értékelné. Menni szeretnék az X-faktorba is , ki szeretném próbálni magam, de mindent elkövet, hogy lebeszéljen róla. Ilyeneket, mondd,h akkor egy percet se tudnánk találkozni, be lennék zárva. Meg mióta mondtam ezt neki mondta, h utálja ezt a műsort, ha megy , akkor legalább hat csatornával arrébb kapcsolja a TV-t. Szerintetek ez miért lehet??? (Kérlek ne azt írjátok, merthogy szar a hangom, tényleg jó hangom van, nem egy helyezést nyertem már el versenyeken)
2011. okt. 11. 10:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja meg hozzátette, hogy aki tud énekelni az nem ide megy. Nagyon sok ember van, aki Istenadta tehetség és otthon ül, mert nem tud elindulni, és szerintem ez valamilyen szinten egy elindulási lehetőség. Vagy csak én élek álomvilágban ?
2011. okt. 11. 10:08
 2/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Megírnád kérlek, hogy hány évesek vagytok, illetve a párodnak milyen hangja van, akart-e valamikor énekelni?
2011. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért akar lebeszélni,mert önző.Csak magának akar,talán nem szeretné,hogy többre vidd az életben,mint ő.De ez a te életed,a te döntéseid,szal ne hagyd,hogy beleszóljon.
2011. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amennyiben tényleg jó hangod van, nem feltétlenül kell az említett nevetségesen sz@r műsorba bekerülnöd. Menj el egy zeneakadémiára. Ott ha meghallgattak és tényleg jó a hangod akkor majd ajánlanak managert, céget ahová jelentkezhetsz. A x factor nem a tehetségesek gyűjtőhelye. Olyan mint a bigbráner. Ez kell a népnek!
2011. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én 20, ő 21. Állandóan énekel, pedig nincs neki hangja. Viszont , ha én énekelek leállít. Teljesen elvesztem így az önbizalmam. Pedig akárkivel beszéltem, aki ért is hozzá azt mondta, h sok ember évekig jár tanárhoz , hogy ilyen hangja legyen, én pedig csak 1 évet voltam.
2011. okt. 11. 10:50
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a poén, h páromnak van egy manager ismerőse , de mégcsak fel sem említ neki .
2011. okt. 11. 10:52
 7/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ok, direkt ezért kérdeztem:D

Itt van a kutya elásva. Mondták már páran, hogy féltékeny rád, én nem akartam írni, hisz nem volt megalapozott, de így már 100%-osan az...:(

Írhatnék smiley-t is, de ha a barátod nem kezd el a korához méltóan viselkedni, vagy nem hagyod abba az éneklést, akkor szerintem (ne haragudj) de fatális viták lehetnek, illetve szét is mehettek:(

Bocsi, hogy ijesztgetlek, csak tényleg úgy hangzol mint akinek nagyon sokat jelent az éneklés, a párod meg az a vaskalapos "deénazértisjobbantudom" emberke.

2011. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szétmentünk már ez miatt, mert a tulajdonaként kezelt. Az a baj, hogy szerintem nem fog megváltozni. :( Azt mondta, h neki egyszerű ember kell, nem egy "sztár" .
2011. okt. 11. 10:59
 9/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:

A rendes lányok mindig a bunkókat fogják ki >.>

Szerintem így face-to-face beszéljétek meg. Mert ha együtt fogtok élni és ilyen lesz a kapcsolatotok hátralévő része, nem igazán hiszem hogy boldog leszel...:/

Részvétem:(

2011. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindig megígéri, hogy megváltozik én meg naív módon mindig bízom benne, h igaz, de mindig rá kell döbben, h sosem fog. Olyan emberre van szükségem aki támogat, nem pedig lehúz a mélybe. Majd az idő kiforrja..
2011. okt. 11. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!