Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagy a korkülönbség, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagy a korkülönbség, és pénzes a pasi, akkor az természetes, hogy mindent elvár?

Figyelt kérdés
Mert olyanról már hallottam, hogy gazdag pasik felszednek egy olyan csajt aki simán a lányuk lehetne, de "cserébe" eltartják. Olyanról is, hogy kb. egyidősek, de ha a srác jóval pénzesebb, akkor szinte a tulajdonának tekinti a lányt. Viszont nálam egy olyan pasi próbálkozik, aki több mint 20 évvel idősebb, elég jól áll anyagilag, de akik ismerik azt mondják róla, hogy a pénzért cserébe mindent meg kell tenni neki. Szinte parancsszóra. (itt nem arra gondolok ami egy normális párkapcsolatban természetes)
2010. jún. 22. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
ha idióta pénzéhes vagy, akkor belemész a dologba... nem ér meg mindent a pénz...
2010. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem természetes. De az sem, hogy csak a pénze meg a kora ("idős hozzám, de sebaj") érdekel. Pont ebből indul ki ő is veled kapcsolatosan, amikor mindenfélét "elvár".
2010. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pénzéhes, pont hogy munkamániás. Bejön nekem, tehát nem érdekből lennék vele. Csak közölte, hogy hagyjam ott a munkát, tőle mindent megkapok. Nem szeretnék csak úgy élni bele a világba, + úgymond a k....-ja lenni. Ha én veszek neki valamit, vagy én hívom meg valahová, szinte már sértésnek veszi.
2010. jún. 22. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél kitartott/eltartott! Mert ha mégsem működik a dolog akkor nagyot koppansz és nem fogsz tudni megállni a lábadon.

Ha szeretitek egymást akkor nem számít hogy kinek mennyi pénze van, ne a szolgája legyél hanem a párja. ezt jobb ha tisztázod vele, mert különben nem fog tisztelni téged ami pedig szerintem minden kapcsolat egyik alappillére

2010. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne függj másoktól, ha nem muszáj. Még ha nem is élne vissza a kiszolgáltatottságoddal, hová mész, ha egyszer megun?
2010. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ott a munkád. Akkor függni fogsz tőle, talán pont ezért szeretné, hogy így tégy. Te, ez a pasi nem egy főnyeremény. Én azt mondom, ha belevágsz is, legyen munkád és menekülőútvonalad (szüleid, saját kéró, albérlet, ahova visszamehetsz, ha nem működik a kapcsolat)
2010. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, a válaszokat. Nekem is gyanús, hogy azt akarja, hogy anyagilag függjek tőle.
2010. jún. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!